ul. Smolna 9, 00-375 Warszawa

Naprawa aparatu iPhone w Warszawie

Wymiana aparatu przedniego – iPhone

Smartfony iPhone są cenione przez użytkowników. Jedną z najważniejszych cech, które kochamy w urządzeniach mobilnych od Apple, są świetne aparaty, dzięki którym można wykonać zapierające dech w piersiach zdjęcia. Zdarza się jednak, że aparat ulegnie uszkodzeniu – np. po upadku telefonu.

Ale spokojnie. To nie oznacza, że aby cieszyć się możliwością polowania na najlepsze ujęcia czy świetne selfie, musisz kupować nowy telefon. W większości sytuacji możliwa jest wymiana aparatu iPhone – zarówno przedniego, jak i tylnego. Ale uwaga! Jeśli chcesz mieć pewność, że ten nowy będzie działał jak oryginalny – powierz wykonanie prac serwisowych specjalistom. Możesz je zlecić MacForce.

Jak wygląda naprawa aparatu iPhone?

To, jak przebiega naprawa aparatu iPhone zależy oczywiście od tego, w jakim stopniu został on uszkodzony. Choć w wielu sytuacjach konieczna jest wymiana aparatu przedniego na nowy, czasem może się skończyć jedynie na prostszej, a co za tym idzie mniej kosztownej usłudze.

Masz dodatkowe pytania? Potrzebujesz pomocy z inną usterką iPhone’a? Śmiało skontaktuj się z MacForce.

KONTAKT

Właśnie dlatego eksperci MacForce: 

• rozpoczynają od dokładnego sprawdzenia rzeczywistego stanu technicznego aparatu przedniego w Twoim iPhone – wykonujemy zarówno oględziny z zewnątrz, jak i przeprowadzamy testy, które pozwalają precyzyjnie określić, co uległo uszkodzeniu,

• przedstawiają Ci wycenę potrzebnej naprawy do akceptacji,

• przystępują do prac i realizują je najszybciej jak to możliwe (pamiętając, że liczy się nie tylko ekspresowy czas wykonania usługi, ale przede wszystkim jej 100% precyzja oraz poprawność),

• testują poprawność działania nowego aparatu przedniego lub podzespołu, który został poddany naprawie – tak, by zyskać pewność, że oddajemy Twojego iPhone’a w pełni sprawnego i gotowego na robienie zapierających dech w piersiach fotografii.

Dlaczego warto wybrać naprawę aparatu iPhone w MacForce?

MacForce to profesjonalny serwis urządzeń Apple. Pracując, łączymy pasję, szeroką i pogłębioną wiedzę na temat sprzętu z Cupertino oraz zaawansowane metody prowadzenia prac serwisowych. Dlatego powierzając nam naprawę przedniego aparatu w swoim telefonie, masz pewność, że:

• wykonamy takie prace serwisowe, które są naprawdę niezbędne – np. gdy do przywrócenia tylnemu aparatowi sprawności będzie potrzebna tylko naprawa lampy błyskowej czy wymiana szkiełka kamery, zrobimy właśnie to. I tylko to. Nie narazimy Cię na niepotrzebne koszty,

• do przeprowadzenia naprawy wykorzystamy wyłącznie najwyższej jakości podzespoły i części zamienne, co daje gwarancję, że sprzęt będzie pracował niezawodnie i dokładnie tak, jak nowy iPhone,

• wykonamy naprawę aparatu przedniego w dowolnym modelu smartfona od Apple – bez względu na to, czy korzystasz z najnowszej wersji, czy ze starszego urządzenia.

Odpowiemy na Twoje pytania

Masz dodatkowe pytania? Potrzebujesz pomocy z inną usterką iPhone’a?
Śmiało skontaktuj się z MacForce. Odpowiemy na Twoje pytania i udzielimy dodatkowych wskazówek. Najlepiej jednak, jeśli po prostu odwiedzisz nasz serwis w Warszawie – to najszybszy sposób na uzyskanie fachowej pomocy z aparatem i nie tylko. Zapraszamy!

logo Macforce

Skontaktuj się z nami!

Skorzystaj z poniższego formularza lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem +48 507 500 007.