Wymiana złącza ładowania w iPhonie w Warszawie

WYMIANA ZŁĄCZA ŁADOWANIA – IPHONE

Masz problemy z ładowaniem iPhone’a? Zauważasz, że czasem kabel nie „łapie styku”? A może ładowanie trwa dłużej niż zwykle lub zostaje przerwane w nieoczekiwanym momencie? Przyczyną problemów może być uszkodzone złącze ładowania. Rozwiążą je nasi specjaliści. Zgłoś się do MacForce, by przywrócić swojemu iPhone’owi pełną sprawność i ładować go bez najmniejszych trudności.

IPHONE: WYMIANA ZŁĄCZA ŁADOWANIA – KIEDY JEST KONIECZNA?

Złącze ładowanie to jedno z podstawowych gniazd w każdym modelu

iPhone’a. Chociaż gigant z Cupertino w najnowszych wersjach smartfonów zrezygnował już z gniazd słuchawkowych typu Jack, a wiele urządzeń można ładować bezprzewodowo (modele od iPhone 8 wzwyż) – najszybciej zrobisz to właśnie przy pomocy kabla. Kiedy jednak złącze ładowania jest uszkodzone, pojawia się problem ze sprawnym dostarczeniem energii do akumulatora. Nawet drobna usterka powinna zostać szybko rozwiązana – w innym wypadku może doprowadzić nawet do uszkodzenia samej baterii lub innych podzespołów.

Przyczyn, dla których może być konieczna naprawa złącza ładowania w iPhonie, może być kilka. Najczęściej jest to uszkodzenie mechaniczne, do którego doszło np. kiedy telefon „zawisł” na kablu do ładowania lub gdy upadł z dużej wysokości. Jeżeli jednak problem dotyczy wyłącznie gniazda ładowarki, nie ma konieczności wymiany całego korpusu. Eksperci zreperują ten element tak, byś mógł korzystać z urządzenia mobilnego bez problemu.

NAPRAWA ZŁĄCZA ŁADOWANIA W IPHONE CZY WYMIANA?

Decyzja o tym, czy naprawić złącze, czy wymienić je na nowe, jest podejmowana przez serwisanta, gdy dokładnie przyjrzy się stanowi tego podzespołu. Jeżeli usterka jest drobna, istnieje prawdopodobieństwo, że obędzie się bez montowania nowego elementu, co będzie wiązało się zazwyczaj z niższym kosztem usługi.

DLACZEGO WARTO NAPRAWIĆ ZŁĄCZE ŁADOWANIA W MACFORCE?

Jeśli masz problemy z ładowaniem telefonu, zgłoś się właśnie do MacForce. Jesteśmy wyspecjalizowanym serwisem – naprawiamy wyłącznie urządzenia marki Apple. To sprawia, że doskonale znamy specyfikę ich działania i dostosowujemy metody reperacji do wymagań producenta.

NAPRAWA ZŁĄCZA ŁADOWANIA IPHONE’A W MACFORCE TO GWARANCJA, ŻE:

• Twoje urządzenie zostanie naprawione z wykorzystaniem najwyższej jakości części i podzespołów – w 100% kompatybilnych z modelem iPhone’a i specyfikacją producenta,

• usługa zostanie wykonana w najkrótszym możliwym terminie, ale z dbałością o precyzję i zachowanie najwyższych standardów,

• przed wykonaniem prac przedstawimy Ci wycenę kosztów usługi – tak, abyś miał pewność, z jaką inwestycją wiąże się usunięcie usterki,

• zapewnimy Ci bardzo korzystny stosunek ceny usługi do jej jakości.

Serwisujemy wszystkie modele iPhoneó’w – począwszy od najnowszych flagowców Apple, aż po urządzenia starszych generacji. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!