NAPRAWY SERWISOWE APPLE DLA TWOJEJ FIRMY

Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach B2B.

Odwiedziny w serwisie nie muszą stanowić przykrej konieczności. Dobra obsługa czyni proces naprawy prostym, szybkim i przyjemnym. Jeżeli posiadasz w swojej firmie sprzęt marki Apple, który chciałbyś naprawić, nawiąż kontakt z nami. Przeprowadzimy niezbędną diagnostykę i opracujemy ofertę naprawy iPhone’a, iPada, MacBooka oraz innych urządzeń i akcesoriów z logo nadgryzionego jabłka. To bardzo proste.

JAK DZIAŁAMY?

KONTAKT Z NAMI

Opowiedz o swoim sprzęcie i o tym jaki jest problem

BEZPŁATNA DIAGNOZA

Przynieś do nas urządzenie lub prześlij kurierem

OFERTA NAPRAWY

Przygotujemy dla Ciebie ofertę. Na pewno nie zapłacisz więcej

ZLECENIE NAPRAWY

Jeśli zaakceptujesz wycenę, naprawimy Twój sprzęt

ODBIÓR

Naprawiony sprzęt odbierasz osobiście lub kurierem

NAPRAWA

IPHONE

W serwisie MacForce naprawisz wszelkie uszkodzenia, jakich mógł doznać Twój iPhone. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotny w dzisiejszych czasach jest stały kontakt ze światem, który zapewnia Ci Twój telefon. Naprawiamy m.in. iPhone 5, 6, 7, 8, X, XS, XR oraz najnowsze modele iPhone z serii 11.

IPAD

iPad to tablet z funkcjami komputera – doskonałe narzędzie pracy i rozrywki. Trudno jednak go wykorzystać, gdy szyba jest zbita i pokruszona. Z naszą pomocą naprawa iPada to czysta formalność. Przywrócimy go do życia tak, by wyglądał i działał jak nowy.

MACBOOK

Pierwszy Macintosh wywołał rewolucję w branży komputerowej. Współczesne Maki to komputery osobiste z prawdziwego zdarzenia – piękne i funkcjonalne. Dzięki naszemu wsparciu, naprawa MacBooka przebiegnie bez przeszkód, a Ty oszczędzisz sobie zbędnego stresu.

AKCESRORIA

Akcesoria utraciły dawną sprawność? Jeśli jesteś właścicielem kapsuły czasu, monitora czy routera marki Apple – śmiało przynieś je do nas. Sprawdzimy na czym polega problem. Wykryjemy ewentualną usterkę i znajdziemy sposób by ją usunąć. Organizujemy też wizyty domowe.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!