NAPRAWA MACBOOKÓW – SERWIS B2B KOMPUTERÓW MARKI APPLE

MacBook Pro, Macbook Air, iMac, Mac Pro, Mac mini – znamy je wszystkie.

Maki nie mają dla nas tajemnic!

POPULARNE USTERKI

Pierwszy Macintosh był przełomowym komputerem. Dzisiejsze MacBooki to piękne maszyny ale przede wszystkim bardzo poważne narzędzia pracy w Twojej firmie. Mamy świadomość, że niedyspozycja komputera może być wyjątkowo stresująca. Dlatego robimy wszystko abyś oddając nam sprzęt do naprawy miał pewność, że zostawiasz go w dobrych rękach. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby najsprawniej jak to tylko możliwe sprawdzić stan techniczny komputera i przedstawić Ci najszybszą i najbardziej opłacalną ofertę naprawy dla biznesu.

Jeśli Twój Mac będzie miał bliskie spotkanie z poranną kawą lub herbatą, albo z wieczornym drinkiem, dzwoń jak najszybciej do nas. Każda godzina (nawet minuta) Twojej pracy jest ważna, więc postaraj się bezzwłocznie przywieźć nam komputer. Rozłożymy go na części pierwsze, wyczyścimy i zabezpieczymy tak aby uratować z niego najwięcej jak tylko się da.

Jeśli Twój Mac zapragnął pofruwać jak ptak nie czekaj ze sprawdzeniem do momentu w którym dysk twardy przestanie działać lub ekran całkiem przestanie świecić. Odwiedź nas abyśmy mogli za darmo sprawdzić czy lądowanie nie spowodowało przypadkiem uszkodzeń wewnętrznych.

Jeśli Twój Mac zaczął działać bardzo wolno to jest to sygnał do tego, że może się z nim dziać coś niepokojącego. Chętnie zajrzymy do środka aby ocenić co może go spowalniać i czy przypadkiem nie należy mu się delikatna renowacja.

Jeżeli Twój Mac pracuje wraz z Tobą poza domem, w biurze, w podróży lub w terenie zapraszamy przynajmniej raz w roku na czyszczenie i przegląd komputera. Stała konserwacja może uchronić Twój sprzęt przed nieoczekiwanymi usterkami. Już dzisiaj zadzwoń do nas i dowiedz się więcej o ofercie B2B.

Serwis MacBook to nie wszystko, co mamy Ci do zaoferowania. Rekomendujemy też naprawy innych sprzętów i akcesoriów marki Apple.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!