Wymiana baterii w iPhone w Warszawie

WYMIANA BATERII IPHONE

Zauważasz, że Twój iPhone rozładowuje się szybciej niż powinien? Urządzenie zaczęło się wyłączać na mrozie? Zauważasz, że ekran lekko „napuchł”? A może wyświetlany poziom naładowania baterii wydaje się niezgodny z rzeczywistością? To sygnały, które mogą świadczyć o tym, że problemem Twojego smartfona jest niesprawna bateria. Potrzebujesz pomocy? Zgłoś się do MacForce – prowadzimy również serwis baterii iPhone.

KIEDY KONIECZNA JEST WYMIANA BATERII W IPHONE?

W smartfonach od Apple są stosowane nowoczesne baterie litowo-jonowe

o dużej pojemności i doskonałej klasy ogniwach. A to oznacza, że zachowują one przez długi czas 100% sprawności – najczęściej przez ok. 300 pełnych cykli od naładowania do rozładowania. Później jednak wydajność baterii stopniowo spada, co łatwo dostrzec, ponieważ iPhone po prostu potrzebuje częstszego ładowania. Wówczas może być konieczna jej wymiana na nową.

Jeśli zauważasz, że mimo iż używasz iPhone’a podobnie jak zazwyczaj, poziom naładowania spada szybciej, czas zajrzeć do serwisu. Dokładnie sprawdzimy, czy rzeczywiście problemem jest bateria do iPhone – wymiana tego elementu wcale nie musi być konieczna. Zanim jej dokonamy, wykluczymy inne usterki.

DLACZEGO WARTO ZLECIĆ WYMIANĘ BATERII W IPHONE EKSPERTOM?

W iPhone’ach – jak i w większości nowoczesnych smartfonów – bateria jest zamknięta w obudowie i nie można się do niej dostać bez użycia specjalistycznych narzędzi. Dlatego, aby dokonać wymiany bezpiecznie i poprawnie, potrzebujesz pomocy ekspertów.

PAMIĘTAJ, ŻE W MACFORCE:

dokładnie zweryfikujemy stan techniczny Twojego urządzenia i upewnimy się, czy źródłem problemów jest rzeczywiście bateria, a następnie, w razie potrzeby, usuniemy dodatkowe usterki,

korzystamy wyłącznie z oryginalnych baterii do iPhone i zamienników wysokiej jakości,

pracujemy z dbałością o każdy detal – dzięki temu masz pewność, że w trakcie realizacji usługi nie powstaną żadne uszkodzenia mechaniczne. Telefon otrzymasz w 100% sprawny i gotowy do korzystania z niego.

JAK ZADBAĆ O BATERIĘ W IPHONE?

Pamiętaj, że żywotność baterii w urządzeniach mobilnych od Apple jest uzależniona nie tylko od technologii zastosowanej przez producenta.

Ogromne znaczenie ma również to, w jaki sposób Ty korzystasz ze swojego smartfona.

Aby wydłużyć życie baterii:
ŁADOWANIE Z GŁOWĄ

nie czekaj, aż rozładuje się do 0% – najlepiej utrzymywać poziom jej naładowania na poziomie mniej więcej między 60 a 90%,

ORYGINALNE AKCESORIA

korzystaj wyłącznie z oryginalnych lub certyfikowanych ładowarek i kabli do iPhone’a – jej parametry techniczne odpowiadają wymaganiom baterii, co eliminuje ryzyko jej przypadkowego uszkodzenia,

OCHRONA PRZED TEMPERATURĄ

chroń telefon przed ekstremalnymi temperaturami – baterii może zaszkodzić zarówno przegrzanie, jak i „zamrożenie”.

A jeśli już pojawi się problem z baterią, wymień ją w zaufanym serwisie. Dzięki temu zyskasz pewność, że do Twojego urządzenia trafi w pełni kompatybilny podzespół, który zapewni Ci możliwość długiego korzystania ze smartfona bez ładowania. Zapraszamy!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!