Serwis urządzeń Apple w Warszawie

Serwis Apple

Gdy sprzęt odmawia posłuszeństwa, konieczna jest wizyta u specjalisty

Jak działamy?
kontakt z nami
Opowiedz o swoim sprzęcie i o tym jaki jest problem
bezpłatna diagnoza
Przynieś do nas urządzenie lub prześlij kurierem
oferta naprawy
Przygotujemy dla Ciebie ofertę. Na pewno nie zapłacisz więcej
zlecenie naprawy
Jeśli zaakceptujesz wycenę, naprawimy Twój sprzęt
odbiór
Naprawiony sprzęt odbierasz osobiście lub kurierem
NAPRAWA TELEFONÓW iPhone
W naszym serwisie naprawisz wszystkie możliwe uszkodzenia jakich mógł doznać Twój iPhone. Wiemy jak ważny w dzisiejszych czasach jest stały kontakt ze światem, który na co dzień zapewnia Ci Twój telefon. Dlatego gdy coś mu się stanie, my dołożymy wszelkich starań abyś jak najszybciej otrzymał z powrotem swojego iPhone’a w pełni sprawnego. Zbita szyba, pęknięty ekran, uszkodzona obudowa, głośnik, złącze ładowania dock czy lightning, brak reakcji przycisków, niedziałający mikrofon? To nasza codzienność. A sprawna naprawa i zwrot urządzenia zadowolonemu klientowi to dla nas czysta przyjemność.
NAPRAWA TABLETÓW iPad
iPad to tablet o funkcjonalności komputera. Dzięki temu jest wyjątkowo przydatny. Niekiedy jest świetnym narzędziem do zabawy. Jednak trudno się z niego korzysta gdy szyba jest zbita i pokruszona lub ekran jest pęknięty. Jeszcze trudniej gdy w ogóle się nie uruchamia lub nie chce się ładować. Jeśli któraś z powyższych sytuacji spotkała Twój tablet to śmiało skontaktuj się z naszym serwisem. Chętnie przywrócimy iPada do życia aby wyglądał i działał jak nowy.
NAPRAWA KOMPUTERÓW MAC
Pierwszy Macintosh był przełomowym komputerem. Dzisiejsze Maki to zarówno piękne maszyny, komputery naprawdę osobiste i bardzo poważne narzędzia pracy. Mamy świadomość, że niedyspozycja komputera może być wyjątkowo stresująca. Dlatego robimy wszystko abyś oddając nam sprzęt do naprawy miał pewność, że zostawiasz go w dobrych rękach. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby najsprawniej jak to tylko możliwe sprawdzić stan techniczny komputera i przedstawić Ci najszybszą i najbardziej opłacalną ofertę naprawy.

Jeśli Twój Mac będzie miał bliskie spotkanie z poranną kawą lub herbatą, albo z wieczornym drinkiem, dzwoń jak najszybciej do nas. Każda godzina (nawet minuta) jest ważna, więc postaraj się bezzwłocznie przywieźć nam komputer. Rozłożymy go na części pierwsze, wyczyścimy i zabezpieczymy tak aby uratować z niego najwięcej jak tylko się da.

Jeśli Twój Mac zapragnął pofruwać jak ptak także nie czekaj ze sprawdzeniem do momentu w którym dysk twardy przestanie działać lub ekran całkiem przestanie świecić. Odwiedź nas abyśmy mogli za darmo sprawdzić czy lądowanie nie spowodowało przypadkiem uszkodzeń wewnętrznych.

Jeśli Twój Mac zaczął działać bardzo wolno to jest to sygnał do tego, że może się z nim dziać coś niepokojącego. Chętnie zajrzymy do środka aby ocenić co może go spowalniać i czy przypadkiem nie należy mu się delikatna renowacja.

Jeżeli Twój Mac pracuje wraz z Tobą poza domem, w biurze, w podróży lub w terenie zapraszamy przynajmniej raz w roku na czyszczenie i przegląd komputera. Stała konserwacja może uchronić Twój sprzęt przed nieoczekiwanymi usterkami.
SERWIS AKCESORIÓW APPLE
Jeśli jesteś właścicielem kapsuły czasu która nie ma już dłużej siły wykonywać kopii zapasowych przynieś ją do nas. Sprawdzimy czy przypadkiem znajdujący się w środku dysk twardy nie zużył się. Korzystasz z monitora marki Apple lecz ten nie wyświetla obrazu? Zgłoś problem w MacForce, zbadamy każdy drobiazg. Czasami przy zmianie dostawcy internetu Twój router AirPort może mieć problem z wysyłaniem sygnału WiFi. Wtedy wystarczy, że umówisz się na wizytę domową a my przyjedziemy i pomożemy Ci cieszyć się ponownie pełnym zasięgiem sieci bezprzewodowej.
Warszawa Wola
ul. Pańska 96 lok. 205
00-837 Warszawa
+48 507 500 007
Cała Polska
+48 507 500 222
Bezpłatny kurier!

Naprawa iPhone    Naprawa iPad    Naprawa iMac i MacBook    Naprawa akcesoriow Apple

Warszawa lokalnie. Polska kurier door-to-door.
© 2015 by MacForce
made by Astacus