Usługi serwisowe Apple – MacForce w Warszawie | Wola: Śródmieście

Naprawy serwisowe Apple

Gdy sprzęt odmawia posłuszeństwa, konieczna jest wizyta u specjalisty

Odwiedziny w serwisie nie muszą stanowić przykrej konieczności. Dobra obsługa czyni proces naprawy prostym, szybkim i przyjemnym. Jeżeli posiadasz sprzęt marki Apple, który chciałbyś naprawić, nawiąż kontakt z nami. Przeprowadzimy niezbędną diagnostykę i opracujemy ofertę naprawy iPhone’a, iPada, MacBooka oraz innych urządzeń i akcesoriów z logo nadgryzionego jabłka. To bardzo proste.

Jak działamy?
kontakt z nami
Opowiedz o swoim sprzęcie i o tym jaki jest problem
bezpłatna diagnoza
Przynieś do nas urządzenie lub prześlij kurierem
oferta naprawy
Przygotujemy dla Ciebie ofertę. Na pewno nie zapłacisz więcej
zlecenie naprawy
Jeśli zaakceptujesz wycenę, naprawimy Twój sprzęt
odbiór
Naprawiony sprzęt odbierasz osobiście lub kurierem
NAPRAWA iPhone’ów
W serwisie MacForce naprawisz wszelkie uszkodzenia, jakich mógł doznać Twój iPhone. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotny w dzisiejszych czasach jest stały kontakt ze światem, który zapewnia Ci Twój telefon. Naprawiamy m.in. iPhone 5 i 6 oraz najnowsze modele iPhone 7.
NAPRAWA TABLETÓW iPad
iPad to tablet z funkcjami komputera – doskonałe narzędzie pracy i rozrywki. Trudno jednak go wykorzystać, gdy szyba jest zbita i pokruszona. Z naszą pomocą naprawa iPada to czysta formalność. Przywrócimy go do życia tak, by wyglądał i działał jak nowy.
NAPRAWA KOMPUTERÓW MacBook
Pierwszy Macintosh wywołał rewolucję w branży komputerowej. Współczesne Maki to komputery osobiste z prawdziwego zdarzenia – piękne i funkcjonalne. Mamy świadomość, że awaria komputera może wywoływać nerwowość. Dzięki naszemu wsparciu, naprawa MacBooka przebiegnie bez przeszkód, a Ty oszczędzisz sobie zbędnego stresu.
NAPRAWA AKCESORIÓW APPLE
Akcesoria utraciły dawną sprawność? Jeśli jesteś właścicielem kapsuły czasu, monitora czy routera marki Apple – śmiało przynieś je do nas. Sprawdzimy na czym polega problem. Wykryjemy ewentualną usterkę i znajdziemy sposób by ją usunąć. Organizujemy też wizyty domowe.
Warszawa Centrum
ul. Smolna 9
00-375 Warszawa
+48 507 500 007

pn-pt: 10.00-20.00
sob: 10.00-14.00
Warszawa Ursynów
Alternatywy 6 lok. U1
02-775 Warszawa
+48 507 500 222

pn-pt: 10.00-18.00
sob: zamknięte
Cała Polska
+48 507 500 222

pn-pt: 10.00-20.00