Wymiana lub czyszczenie klawiatury

WYMIANA I CZYSZCZENIE KLAWIATURY MACBOOK

Klawiatura to jedna z części, która jest narażona na intensywna eksploatację. Ten element obudowy często ulega uszkodzeniu, które może być spowodowane niewłaściwym użytkowaniu, dostaniem się zanieczyszczeń czy awarią wewnątrz urządzenia. Żeby zadbać o długą żywotność, warto zdecydować się na okresowe czyszczenie klawiatury MacBook w profesjonalnym serwisie. Z naszej strony możemy zaoferować nie tylko dokładne czyszczenie, ale także wymianę modułu klawiatury. Obsługujemy wszystkie modele laptopów, zarówno MacBook Air starszej generacji, jak i nowocześniejsze warianty urządzeń.

WYMIANA KLAWIATURY MACBOOK PRO – KIEDY JEST KONIECZNA?

Mimo, że do korzystania z laptopa potrzebne są odpowiednie warunki, to wiele osób o tym zapomina. Spożywając posiłki przy laptopie lub korzystając z niego na świeżym powietrzu, narażasz go na uszkodzenia, które mogą spowodować poważne awarie. Czyszczenie klawiatury MacBook powinno być przeprowadzane regularnie, gdyż dzięki temu można zapobiec zanieczyszczeniu i uszkodzeniu także innych podzespołów. Ponadto, na wymianę klawiatury MacBook powinieneś się zgłosić, jeżeli w swoim laptopie zauważyłeś niepokojące objawy, takie jak:

brak reakcji klawisza po naciśnięciu,

po wciśnięciu klawisza na ekranie pojawia się inny znak,

klawisze nie poruszają się prawidłowo lub nie wracają na swoje pierwotne miejsce,

przy korzystaniu z klawiatury, MacBook wydaje dziwne dźwięki,

klawiatura samoczynnie pisze, mimo że nie jest w danej chwili używana.

Dodatkowo na wymianę modułu klawiatury warto się zdecydować w przypadku zalania laptopa. Mimo że w pierwszej kolejności, działanie komputera nie wskazuje nieprawidłowości, to jest wielce prawdopodobne, że może dojść do poważniejszych uszkodzeń. Bez względu na to czy masz MacBooka PRO czy MacBooka Air, jesteśmy w stanie Ci pomóc.

CZYSZCZENIE KLAWIATURY MACBOOK

Specjalizujemy się w diagnostyce i naprawie sprzętu marki Apple i jako jeden z nielicznych serwisów posiadamy tak duże doświadczenie. Oferujemy wymianę klawiatury MacBook PRO wraz z pełną diagnostykę urządzenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawdzić czy problemy z klawiszami wynikają z dostania się do nich zanieczyszczeń, czy są spowodowane poważniejszym uszkodzeniem. Po dokładnej analizie całego urządzenia podejmujemy decyzję, czy wystarczy jedynie czyszczenie klawiatury MacBook, czy korzystniejszym rozwiązaniem będzie całkowita wymiana podzespołu. Zespół MacForce radzi także, żeby w ramach przygotowania komputera do serwisowania, utworzyć backup danych.

WYMIANA KLAWIATURY W MACBOOKU NA POLSKOJĘZYCZNĄ Jeśli posiadasz MacBooka z zagraniczną klawiaturą, to w naszym serwisie wymienimy ją na polską!

WYMIANA KLAWISZY LUB KLAWIATURY MACBOOK PRO I MACBOOK AIR

Nowoczesne urządzenia często charakteryzują się bardziej skomplikowaną konstrukcją, co wymusza doskonałej znajomości poszczególnych elementów. Nowe MacBooki korzystają z tzw. motylkowych klawiatur w celu zmniejszenia laptopa – przekłada się to na większą niż w przypadku klawiszy z mechanizmem nożycowym podatność na zacinanie się. Nasza firma dysponuje wieloletnim doświadczeniem oraz profesjonalnym sprzętem diagnostycznym, dlatego nie mamy problemu z wykryciem usterki nawet w najnowszych laptopach. Czyszczenie klawiatury MacBook przeprowadzamy szybko i skutecznie, a przy okazji realizacji usługi, dokonamy diagnostyki pozostałych komponentów.

Zapraszamy do współpracy klientów z całego kraju. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz sprzęt zastępczy na czas wymiany klawiszy w klawiaturze.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!