Chociaż wiele osób powtarza, że sprzętów od Apple nie da się naprawić, jest to oczywiście nieprawda. Poza wzorowo funkcjonującym serwisem gwarancyjnym Apple, na rynku powstało wiele serwisów, które świetnie radzą sobie z różnego rodzaju naprawami sprzętu z nadgryzionym jabłuszkiem. Oczywiście specjalnością większości z nich jest naprawa szybki w iPhone, jednak specjaliści potrafią poradzić sobie również z wieloma innymi usterkami.

iPhone, iPad, MacBook

Najpopularniejszymi sprzętami z jabłuszkiem są oczywiście telefony i tablety. Serwisy oferują różnorodne naprawy tych urządzeń. Potrafią wymienić baterię, kamerkę, a nawet wypadające guziki. Fachowiec zdiagnozuje również problemy z kartą lub anteną WiFi, płytą główną czy modułem zarządzania energią. Naprawić da się także popsute gniazdko do ładowania czy wejście słuchawek (będące częścią korpusu). Serwisy są w stanie naprawić także komputery po przejściach. Upuszczone i zalane MacBooki mogą zyskać drugie życie w rękach specjalisty.

I wiele innych!

Niewiele osób pamięta, że Apple produkuje jeszcze wiele innych gadżetów, które ich użytkownikom zdarza się upuścić lub po prostu z biegiem lat ich części zużywają się. Dobry serwis Apple powinien więc także poradzić sobie z naprawą iPoda, czyli małego odtwarzacza mp3. Do popularnych gadżetów można zaliczyć też monitory Apple czy routery AirPort. Wiele osób przynosi do serwisów applowskie kapsuły czasu, które nie radzą sobie z wykonywaniem kopii zapasowych, gdyż po prostu wymagają wymiany dysku twardego. Coraz częściej do serwisów trafiają też iWatche, w których, tak jak w iPhonach, łatwo jest nieumyślnie zniszczyć szybkę. Serwisy są w stanie naprawić większość sprzętów Apple, dlatego też nawet jeśli nie jesteśmy przekonani, że któryś z nich może otrzymać jeszcze drugie życie, warto po prostu poradzić się specjalisty. Naprawa jest o wiele tańsza niż zakup nowego sprzętu. Do niektórych serwisów popsute urządzenie można wysłać kurierem, nie musimy więc nawet marnować czasu na dojazdy.

serwis MacBook

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!