Wymiana szybki w iPhone w Warszawie

WYMIANA SZYBKI W IPHONE

Zbita szybka w iPhone? To jeden z najczęstszych problemów, z jakimi mierzą się eksperci z naszego serwisu Apple. Nie ma się czemu dziwić – chociaż szybka w iPhone jest wykonana z wysokiej jakości materiału, wysoce odpornego na zarysowania i uszkodzenia mechanicznego, nie jest niezniszczalna. Czasem wystarczy niefortunny upadek urządzenia na coś ostrego – np. kamień czy nawet płytki. Dlatego świadczymy usługi naprawcze, których celem jest usunięcie wszelkich oznak uszkodzeń mechanicznych.

STŁUCZONA SZYBKA W IPHONE CZY USZKODZONY WYŚWIETLACZ?

Choć może się wydawać, że szybka w telefonie i jego wyświetlacz to to samo, nie do końca

tak jest. Na wyświetlaczu Apple umieszcza dodatkowe zabezpieczenie, a więc zespoloną z nim szybkę ze specjalnego szkła o podwyższonej odporności na stłuczenia, pęknięcia i zarysowania. Najczęściej radzi sobie ono bez zarzutów, nawet kiedy telefon wypadnie z kieszeni czy zostanie zrzucony ze stołu na podłogę.

Czasem jednak i ona nie wytrzymuje uderzenia i pęka. Uszkodzenie szybki łatwo zauważyć, widać bowiem charakterystyczne pęknięcia na jej powierzchni. Czasami zdarza się jednak, że uszkodzony jest ekran – mimo, że na pierwszy rzut oka telefon wygląda w porządku. Mogą pojawić się na nim „martwe piksele”, ciemne plamki lub dziwne podświetlenia. W takiej sytuacji także będzie konieczna wymiana ekranu.

Uwaga! Nawet, jeśli wyświetlacz nadal reaguje na dotyk i stłuczenie jest raczej problemem wizualnym, jedynym słusznym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wymiana całego modułu. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że telefon po naprawie będzie działał w prawidłowy sposób. Sama wymiana szybki w iPhone teoretycznie mogłaby być tańsza, jednak takie rozwiązanie nie daje gwarancji, że telefon będzie odpowiednio reagował na dotyk. W takim wypadku naprawa byłaby tylko zbędną stratą pieniędzy.

KIEDY OPŁACA SIĘ NAPRAWIAĆ ZBITĄ SZYBKĘ W TELEFONACH APPLE?

W przypadku większości modeli, naprawa wyświetlacza będzie opłacalna. Telefony marki

Apple są urządzeniami, które mogą służyć posiadaczowi przez wiele lat.

Właściciele modeli 7 czy 8 nadal cieszą się sprawnymi urządzeniami, bez problemu radzącymi sobie z nowoczesnymi technologiami. Urządzenia starszej generacji, np. Iphone 5 czy Iphone 6s, także warto naprawić. Usługa – ze względu na wieloletnią obecność tych modeli na rynku – będzie mniej kosztowna, nawet gdy do naprawy zostanie wykorzystany oryginalny wyświetlacz (regenerowany).

W przypadku najnowszych modeli telefonów – od iPhone X wzwyż – naprawa będzie wiązała się z większymi kosztami, ze względu na cenę części i cenę rynkową telefonów. Nie oznacza to jednak, że będzie nieopłacalna! W większości przypadków koszt naprawy będzie oscylował w granicy 1/3 ceny rynkowej nowego modelu.

Zadzwoń do nas, napisz lub odwiedź nasz punkt, a wycenimy naprawę posiadanego przez Ciebie telefonu. Spróbujemy wspólnie znaleźć rozwiązanie, które będzie dla Ciebie optymalne, a przy tym pozwoli Ci cieszyć się posiadanym sprzętem!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!