Wymiana korpusu iPhone w Warszawie

WYMIANA KORPUSU IPHONE

Korpus w Twoim iPhonie uległ uszkodzeniu? Jest pęknięty, bardzo porysowany albo wygięty?

To tylko niektóre z przypadków, w których konieczna może się okazać jego całkowita wymiana. Jeżeli musisz skorzystać z tej usługi, nie ryzykuj – powierz wykonanie tej naprawy profesjonalnemu serwisowi Apple. W MacForce zrealizujemy tę usługę w krótkim czasie, dbając o 100% precyzję oraz bezpieczeństwo. Dzięki temu Twój telefon odzyska doskonały wygląd i funkcjonalność. Zapraszamy do współpracy!

IPHONE – WYMIANA KORPUSU W PRAKTYCE

Mianem korpusu iPhone’a określa się najczęściej jego tylny panel wraz z bocznymi

przyciskami, gniazdami oraz tacką na kartę SIM. Jest ona konieczna wówczas, gdy – np. w wyniku uszkodzenia mechanicznego – tylny panel jest popękany, a gniazdo ładowania nie działa w pełni poprawnie. Wówczas znacznie korzystniejsze niż wymiana / naprawa pojedynczych elementów jest wykorzystanie nowego korpusu.

WYMIANA KORPUSU W IPHONE:

– przywraca urządzeniu pełną sprawność – poprawność działania przycisków oraz gniazd, w tym gniazda na kartę SIM,

– sprawia, że tył i boki smartfona prezentują się jak tuż po zakupie – urządzenie odzyskuje wyjątkową estetykę, co przekłada się też na wzrost jego wartości przy sprzedaży.

Warto jednak pamiętać, że z uwagi na wysoki stopień zaawansowania technologicznego

iPhone’ów, prace związane z jego wymianą powinny zostać wykonane przez fachowy serwis, z wykorzystaniem wysokiej jakości części zamiennych. To gwarancja, że korpus będzie w pełni kompatybilny z panelem przednim, a obsługa urządzenia po naprawie będzie przebiegała bez problemów.

JAK WYGLĄDA WYMIANA KORPUSU IPHONE’A W MACFORCE?

Zanim przystąpimy do wymiany korpusu, serwisant dokonuje dokładnych oględzin telefonu i

przeprowadza precyzyjną diagnostykę. Dzięki temu określa, czy rzeczywiście jest konieczna wymiana całego tylnego panelu, czy korzystniejszym finansowo rozwiązaniem będzie dokonanie naprawy poszczególnych podzespołów, czy wymiana szybki (w przypadku modeli iPhone 8, 8 Plus, X, XR, XS oraz XS Max) na nową.

Po wstępnej diagnostyce, serwisant przedstawia klientowi wycenę usługi, która ma zostać

zrealizowana. Pamiętaj, że cena wymiany korpusu w iPhonie jest uzależniona w dużej mierze od tego, jaki model ma zostać naprawiony. Koszt oryginalnego panelu tylnego dla najnowszych flagowców Apple w większości przypadków przewyższa cenę samego telefonu. Aby umożliwić Ci bezproblemowe cieszenie się posiadanym sprzętem, korzystamy z najwyższej jakości zamienników dostępnych na rynku, co sprawia, że naprawa ma sens.

NAPRAWĘ EKSPERCI MACFORCE WYKONUJĄ:

– wyłącznie z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych najwyższej jakości – dla zachowania 100% bezpieczeństwa,

– używając specjalistycznych narzędzi oraz metod napraw zgodnych z zaleceniami Apple,

– w możliwie najkrótszym czasie, ale pamiętając, że kluczowa jest precyzja działania –

gwarantująca bezpieczeństwo korzystania z iPhone’a i niezawodność działania urządzenia.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!