Tablety to wspaniały wynalazek. Są większe i wygodniejsze niż smartfon, ale mniejsze i lżejsze niż laptop. Są idealne do przeglądania Internetu, a ich obsługa jest dziecinnie prosta. Nic więc dziwnego, że za tabletami szaleją maluchy, którym wygodnie jest wziąć w rączki nieduży sprzęt i oglądać na nim bajkę lub grać w grę. Jednak często zdarza się im raz na jakiś czas upuścić iPada, zalać napojem, czy po prostu nieopatrznie na nim usiąść. Sprzęt nagle ma rozbity wyświetlacz i trudno na nim coś zrobić, a czasami wręcz całkiem przestaje działać. Co robić w takiej sytuacji?

Dobry serwis

Przede wszystkim nie ma co panikować. iPada, tak jak każdy inny sprzęt elektroniczny, da się naprawić. Wystarczy znaleźć dobry serwis Apple, a naprawa iPada może odbyć się nawet bez naszej wizyty w siedzibie serwisu! Bardzo popularne są teraz serwisy działające online. Jak pracują? Klient zgłasza online problem z iPadem, po czym wysyła do serwisu sprzęt kurierem lub pocztą. Serwis ogląda iPada, ocenia jego stan i wycenia naprawę. Jeśli klient zaakceptuje koszty, serwis naprawi urządzenie i odeśle je do klienta pod wskazany adres. Dzięki temu klient unika marnowania czasu na dojazdy do serwisu i z powrotem do domu. iPad niejako naprawia się sam!

W czym pomoże serwis?

Dobry serwis Apple rozwiąże praktycznie każdy problem z iPadem. Najbardziej znaną usterką jest oczywiście wyżej wspomniany popękany wyświetlacz, jednak tablety sprawiają również i inne problemy. Zdarza się, że przestają działać po wpadnięciu do wody (wiele osób uwielbia oglądać seriale… w wannie!), a naprawa urządzenia po takim przypadku wbrew pozorom nie jest bardzo kosztowna. Czasami iPady miewają problemy z baterią, a dokładnie: zaczyna się ona bardzo nagrzewać. Serwis rozwiąże również ten problem. Zdarza się również, że urządzenia mają problemy z ładowaniem się. Czasami problem tkwi w iPadzie (możliwe, że potrzebna jest wtedy wymiana złącza ładowania lub naprawa modułu zarządzania energią), a czasami w jego ładowarce. Serwis pomoże również w takich kwestiach, jak wieszanie się czy wyłączanie tableta.

serwis iPad

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!