Chyba mało kto obecnie wyobraża sobie codzienne życie bez smartfona. Właściciele iPhonów wiedzą, że to telefony niezawodne, wydajne i w stu procentach warte swojej ceny. Czasami zdarza się jednak, że przez własne gapiostwo telefon upuścimy na ziemię (zbita szybka w iPhone) lub jeszcze gorzej – iPhone wpadnie do wody i dochodzi do awarii. Urządzenie nie chce się włączyć, jest poobijane lub co gorsza – całe popękane. W tym przypadku nie pozostaje nam nic innego, jak skorzystanie z pomocy profesjonalnego serwisu Apple, który przywróci naszemu iPhonowi pełną funkcjonalność.

Skończyła mi się gwarancja!

Gwarancja nie jest wyznacznikiem tego, czy telefon da się naprawić czy nie. Oprócz firmowych punktów Apple powstało bowiem wiele serwisów, które dokonują nawet najbardziej skomplikowanych napraw pogwarancyjnych. Najlepsze serwisy łatwo znaleźć w centrach wielkich miast. Naprawa telefonów iPhone w Warszawie jest bardzo popularną usługą. O upuszczenie telefonu naprawdę nietrudno, gdy żyjemy w pośpiechu, często poruszamy się w tłumie, a na telefonie sprawdzamy dosłownie wszystko: od godziny, przez rozkład jazdy autobusu, aż po ilość punktów w programie lojalnościowym w ulubionej sieci kawiarni.

Z daleka od miasta

Oczywiście żadna osoba spoza Warszawy nie będzie jechała kilkuset kilometrów tylko po to, by znaleźć dobry serwis Apple. Jednak najlepsze serwisy oferują swoje usługi również na zasadzie podobnej, co internetowe sklepy. Wszystko załatwia się online i przez firmy kurierskie. Klient musi wypełnić zgłoszenie na stronie www danego serwisu, a następnie wysłać do niego iPhona. Serwis po akceptacji przez klienta kosztów naprawy zabiera się do pracy. Klient dokonuje przelewu online, a serwis odsyła telefon prosto do jego drzwi. Jak widać, można naprawić swojego iPhona zupełnie bezstresowo.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!