Każdy sprzęt elektroniczny może odmówić posłuszeństwa z powodu usterki. Również iPady, które mają liczne grono zwolenników, czasem ulegają awariom. Jedną z przyczyn problemów, do których dochodzi w tych urządzeniach, są mechaniczne uszkodzenia przycisków. Co w takim przypadku zrobić. Czy da się naprawić tę usterkę?

Co zrobić, gdy dojdzie do uszkodzenia przycisków w iPadzie?

Uszkodzenia przycisków w iPadzie można z powodzeniem naprawić. Nawet w przypadku poważniejszych uszkodzeń można podjąć działania naprawcze, po których twój sprzęt będzie działać jak nowy. Jeśli jednak dojdzie do ewentualnych problemów, najlepiej oddać iPada w ręce profesjonalistów, którzy specjalizują się w sprzęcie marki Apple. Firma MacForce od wielu już lat zapewnia serwis urządzeń iPad, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy m.in.:

  • wymianę przycisku Home
  • wymianę przycisku Power
  • wymianę przycisków głośności

Co zrobić, gdy przycisk w iPadzie nie działa?

Gdy dojdzie do uszkodzenia przycisku w twoim iPodzie, przede wszystkim nie panikuj. Jeśli usterka zostanie prawidłowo naprawiona, będziesz mógł nadal cieszyć się swoim urządzeniem. Często problemy z niewłaściwym działaniem przycisków są dość banalne i chwilowe. Jeśli przycisk lub przełącznik nie działa, spróbuj najpierw samodzielnie ustalić, czy rzeczywiście doszło do poważniejszego uszkodzenia. Jak to zrobić?

  • Spróbuj uruchomić urządzenie. Jeśli nie możesz ponownie go uruchomić, spróbuj wymusić jego ponowne uruchomienie.
  • Zdejmij z iPada etui lub folię ochronne, gdyż być może właśnie zastosowane osłony utrudniają korzystanie z przycisków.
  • Sprawdź, czy wokół przycisków nie zebrał się kurz, brud lub inne zanieczyszczenia. Jeśli tak, spróbuj delikatnie je usunąć miękką ściereczką.

Gdy wszystkie podjęte próby nie przyniosą rezultatu, powinieneś udać się ze swoim iPadem do profesjonalnego serwisu specjalizującego się w naprawach sprzętu Apple. Zdiagnozujemy przyczyny, które mogły doprowadzić do uszkodzenia, a następnie podejmiemy stosowne działania naprawcze, abyś znów mógł w pełni korzystać ze swojego sprzętu.

serwis iPad

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!