O nas - MacForce Warszawa serwis apple

O nas

MacForce to lokal serwisowy w Warszawie i serwis wysyłkowy z każdego miejsca w Polsce.

MacForce to firma która powstała z pasji do filozofii towarzyszącej marce Apple, do wartości, do piękna i prostoty. Z pasji tak silnej, że nie mogła pozostać bez działania. Wraz z nią pojawiła się potrzeba pracy na najwyższym możliwym poziomie. Te impulsy pozwoliły stworzyć serwis który od ponad 6 lat kojarzony jest z bezpieczeństwem, zaufaniem i wsparciem. Dziś MacForce to dwa lokale serwisowe w Warszawie i serwis na odległość z możliwością bezpłatnej wysyłki z każdego miejsca w Polsce.

Tak jak na samym początku i dziś dbamy o to aby nasi klienci byli obsługiwani na najwyższym poziomie, aby mieli pełny wgląd w historię naprawy swojego urządzenia, aby wiedzieli dlaczego i jak można naprawić ich sprzęt. Wiemy, że mimo kilku lat doświadczeń wciąż możemy uczyć się nowych rzeczy i to robimy. Dlatego systematycznie szkolimy się z najróżniejszych technik serwisowych. To pozwala nam wciąż ulepszać nasze usługi i spełniać oczekiwania naszych klientów.

Nasz zespół
Michał Opolski
Współzałożyciel. Złota Rączka to za mało powiedziane. Michał jest w stanie naprawić najprawdopodobniej wszystko. Nawet to co nie wymaga naprawy.
Wojtek Wojciechowski
Współzałożyciel. Oaza spokoju, do czasu… Człowiek od zadań specjalnych do których nikt inny nie miałby cierpliwości.
Kamila Kalińska
.

Naprawa iPhone    Naprawa iPad    Naprawa iMac i MacBook    Naprawa akcesoriow Apple

Warszawa lokalnie. Polska kurier door-to-door.
© 2015 by MacForce
made by Astacus