Serwis MacForce – naprawa sprzętu Apple w Warszawie | O nas

Serwis MacForce – naprawa sprzętu Apple w Warszawie

MacForce to dwa lokale serwisowe w Warszawie i serwis wysyłkowy z każdego miejsca w Polsce.

MacForce to firma która powstała z pasji do filozofii towarzyszącej marce Apple – do wartości, do piękna i prostoty. Z pasji tak silnej, że nie mogła pozostać bez działania. Wraz z nią pojawiła się potrzeba pracy na najwyższym możliwym poziomie. Te impulsy pozwoliły stworzyć serwis który od ponad 8 lat kojarzony jest z bezpieczeństwem, zaufaniem i wsparciem. Dziś MacForce to dwa lokale serwisowe w Warszawie i serwis na odległość z możliwością bezpłatnej wysyłki z każdego miejsca w Polsce. Udzielamy kompleksowej pomocy przy naprawie telefonów iPhone, komputerów MacBook i tabletów iPad. Serwisujemy też inne urządzenia i akcesoria.

Tak jak na samym początku i dziś dbamy o to aby nasi klienci byli obsługiwani jak najlepiej, aby mieli pełny wgląd w historię naprawy swojego urządzenia, aby wiedzieli dlaczego i jak można naprawić ich sprzęt. Wiemy, że mimo kilku lat doświadczeń wciąż możemy uczyć się nowych rzeczy i to robimy. Dlatego systematycznie szkolimy się z najróżniejszych technik serwisowych. To pozwala nam wciąż ulepszać nasze usługi i spełniać oczekiwania naszych klientów.

Zastanawiasz się, gdzie naprawić iPhone’a? MacForce to miejsce przeznaczone właśnie dla Ciebie!

Nasz zespół
Michał Opolski
Współzałożyciel. Złota Rączka to za mało powiedziane. Michał jest w stanie naprawić najprawdopodobniej wszystko. Nawet to co nie wymaga naprawy.
Wojtek Wojciechowski
Współzałożyciel. Odpowiada za współpracę zarówno z dostawcami jak i kluczowymi klientami. W lokalu na Ursynowie nadzoruje naprawy z całej Polski.
Karol Sobiesiak
Wulkan energii napędzający wszystkich do pracy. Pomoże w każdej potrzebie i dba aby klienci odwiedzający lokal w Centrum czuli się w serwisie jak u siebie w domu.
Kamila Kalińska
Głównodowodząca w naszym lokalu w Centrum. Prowadzi korespondencję z klientami i pilnuje dostaw. Odbiera telefony oraz je naprawia.
Łukasz Górski
Nasza oaza spokoju. Człowiek od zadań specjalnych do których nikt inny nie miałby cierpliwości. W lokalu na Ursynowie pilnuje aby wszystko było na swoim miejscu.

Regulamin | Kontakt