Wymiana lub naprawa szybki

WYMIANA/NAPRAWA SZYBKI

Obecnie praktycznie każde urządzenie wyposażone jest w ekran dotykowy,

co ogranicza konieczność korzystania z dodatkowych elementów, takich jak myszka czy klawiatura. Takie mobilne komputery cieszą się dużą popularnością, gdyż można je wykorzystać do pracy lub rozrywki, ze względu na kompaktowe rozmiary i wysoką funkcjonalność.

Taki też jest iPad marki Apple, który został wyposażony w nowoczesne technologie poprawiające wygodę z jego użytkowania. Najczęstszym problemem w tych tabletach jest uszkodzenie ekranu, gdyż jest on narażony na ciągłą eksploatację. W większości przypadków wystarczy jedynie wymiana szybki iPad, aby przywrócić urządzeniu prawidłowe działanie.

IPAD – WYMIANA SZYBKI

Tablety marki Apple uważane są za jedne z najsolidniejszych wariantów dostępnych na rynku. Mimo to mogą ulec usterkom wynikającym z uszkodzeń mechanicznych lub niewłaściwej eksploatacji urządzenia. Najbardziej narażonym elementem jest oczywiście ekran, który jest niezbędny do korzystania z tabletu.

Nie zawsze awaria wynika z uszkodzenia szybki, gdyż w najpoważniejszych przypadkach, odpowiada za to usterka wyświetlacza. Wiąże się to z koniecznością kosztownej naprawy, co w przypadku nowoczesnego iPada Pro może oznaczać wysoką cenę. W naszym serwisie, zanim przystąpimy do pracy, przeprowadzamy dokładną diagnostykę urządzenia, aby wykluczyć usterki pozostałych podzespołów. Dopiero na tej podstawie podejmujemy decyzję, czy konieczna będzie wymiana szybki iPad, czy wystarczy jedynie naprawa.

O usterce mogą świadczyć następujące objawy:

paski przechodzące wzdłuż ekranu

nieprawidłowe wyświetlanie się obrazu

plamki, zniekształcenia lub zmiany kolorów podczas wyświetlania obrazu

NAPRAWA SZYBKI W IPAD AIR, MINI I PRO

Wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń Apple sprawiło, że jesteśmy w stanie przeprowadzić nawet skomplikowane naprawy szybki we wszystkich modelach tabletów. Dysponujemy narzędziami diagnostycznymi przeznaczonymi do weryfikacji urządzeń iPad Mini, który wymaga dobrania odpowiednich metod naprawy. Dodatkowo obsługujemy także modele z serii iPad AIR oraz nowsze generacje tabletów Apple. W naszej pracy działamy kompleksowo, dlatego wymiana szybki iPad nie ogranicza się jedynie do montażu nowej części.

Dodatkowo zapewniamy:

• gwarancję na przeprowadzone naprawy szybki,

• sprzęt zastępczy na czas dłuższych napraw i diagnostyki,

• atrakcyjne ceny,

• szybką realizację usługi,

• wymianę szybki iPad z wykorzystaniem oryginalnych i najwyższej jakości części.

Usługi serwisowe świadczymy na terenie całego kraju, gdyż jako nieliczni podejmujemy się nawet skomplikowanych napraw. Jeżeli chodzi o iPad, wymiana szybki jest standardową procedurą, jednak w ramach usługi sprawdzimy także pozostałe podzespoły dostarczonego sprzętu. W razie wykrycia innych usterek poinformujemy Cię o tym, aby uzyskać Twoją zgodę na ich usunięcie i przywrócenie pełnej sprawności iPadowi.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!