ul. Smolna 9, 00-375 Warszawa

iPhone: wymiana wyświetlacza w Warszawie

Wymiana wyświetlacza iPhone

Ekran w Twoim iPhonie uległ uszkodzeniu? Pęknięcie? Zarysowanie? A
może problem z reakcją na dotyk? Choć Apple zadbało o wzmocnienie tego elementu, zdarzają się różne sytuacje, w których nawet najlepsza ochrona nie pomaga. Ale spokojnie! Bez względu na to, w jak złym stanie jest ekran w Twoim smartfonie, zrobimy co w naszej mocy by przywrócić Twojego iPhone’a do pełnej sprawności. Wymiana ekranu w iPhone to nasza specjalność.

Kiedy konieczna jest wymiana ekranu w iPhone? 

Upadek z dużej wysokości, poważne zarysowanie, zgniecenie… sytuacji, w
których może dojść do uszkodzenia wyświetlacza jest wiele. Jeśli pojawiło się na nim pęknięcie lub po prostu przestał działać, koniecznie zgłoś się do naszego serwisu. Jako, że iPhone’y to telefony z wyższej półki, wymiana ekranu będzie korzystniejszym finansowo rozwiązaniem niż zakup całego nowego urządzenia.

Pomożemy również, jeśli Twój iPhone spotkała inna awaria lub wypadek: uszkodzona obudowa, kłopoty z aparatem, WiFi…

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Skontaktuj się z nami lub po prostu przyjdź do naszego punktu w Warszawie. Zapraszamy!

KONTAKT

Pamiętaj również, że w iPhone wymiana wyświetlacza to nie wszystko. Zespół MacForce podpowie Ci również, jak zabezpieczyć swojego smartfona na przyszłość – tak, aby zminimalizować ryzyko powstania kolejnego uszkodzenia.

NAsz specjalista

dokona oględzin Twojego telefonu i oceni skalę uszkodzeń

 przedstawi wycenę wymiany ekranu w Twoim iPhonie

po akceptacji przyjmie urządzenie do serwisu – wymiany dokonamy w możliwie najkrótszym czasie, tak abyś mógł się cieszyć możliwością korzystania z pełni możliwości smartfona.

Jak wygląda wymiana wyświetlacza w iPhone wykonywana w naszym serwisie?

Wymiana ekranu w iPhonie  jest zadaniem, które koniecznie należy powierzyć specjalistom z zaufanego serwisu Apple, czyli nam. To najlepsza gwarancja, że sprzęt wróci do Ciebie w pełni sprawny i będzie działał bez zarzutu przez długi czas. Dlaczego?

1

BOGATA WIEDZA

Aby dokonać wymiany, specjalista musi dobrze znać specyfikę
budowy wersji iPhone’a, który wymaga naprawy. Bogata wiedza sprawia, że pozbywamy się starego ekranu bez uszkodzenia innych podzespołów urządzenia, a nowy montujemy z dużą precyzją – tak, aby działał dokładnie jak oryginalny.

2

DOKŁADNOŚĆ

Podczas wykonywania naprawy sięgamy po profesjonalne,
specjalistyczne narzędzia, które zwiększają dokładność wykonania usługi – wszystko po to, abyś nie doświadczył najmniejszych problemów z dotykową obsługą swojego urządzenia.

3

ORYGINALNE CZĘSCI

Ekrany w iPhone wymieniamy wyłącznie na w 100% nowe i
oryginalne ekrany, wysokiej jakości zamienniki oraz ekrany regenerowane. Masz zatem gwarancję, że wymiana ekranu w iPhone przywróci urządzeniu pełną sprawność i do Ciebie należy decyzja, jak kosztowne rozwiązanie wybierzesz.

4

TERMINOWOŚĆ

Dotrzymujemy terminu realizacji usług serwisowych – jeśli
umawiamy się z Tobą, że iPhone będzie gotowy do odbioru z nowym ekranem na określoną godzinę, nie musisz się obawiać opóźnień. Szanujemy Twój czas.

5

WSZYSTKIE MODELE

Obsługujemy wszystkie modele iPhone’ów,  zarówno starsze wersje,
jak i najnowsze. Dysponujemy pełną gamą części zamiennych niezbędnych do ich naprawienia.

logo Macforce

Skontaktuj się z nami!

Skorzystaj z poniższego formularza lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem +48 507 500 007.