Naprawa i wymiana tylnego aparatu iPhone

WYMIANA TYLNEGO APARATU IPHONE

Tylny aparat w Twoim iPhone nie działa tak, jak powinien? Oczko soczewki zarysowało się lub pękło po upadku? A może problemem jest niesprawna lampa błyskowa albo trudności ze złapaniem ostrości? Choć aparaty są jedną z najmocniejszych stron iPhoneó’w, i one mogą ulec uszkodzeniu.

Dobra wiadomość jest taka, że wcale nie musisz kupować nowego smartfona, aby cieszyć się pełnią możliwości wykonywania zdjęć. Czasem wystarczy prosta i szybka naprawa, w innych przypadkach potrzebna jest całkowita wymiana tylnego aparatu iPhone. W każdej sytuacji pomoże Ci nasz profesjonalny serwis urządzeń Apple. Zgłoś się do MacForce i przywróć tylnemu aparatowi w iPhone pełnię sprawności!

KIEDY KONIECZNY JEST SERWIS TYLNEGO APARATU IPHONE?

Choć iPhone’y są dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem mechanicznym, są sytuacje, w których dochodzi do usterki. Najczęściej jest ona związana właśnie z zarysowaniem się czy pęknięciem aparatu lub podobnym problemem. Pewne jest jedno: bez względu na to, jaka jest przyczyna powstania niesprawności kamery, trzeba ją jak najszybciej naprawić.

Dlatego, jeśli:

• masz problem z uruchomieniem aparatu tylnego w iPhone,

• pojawiają się problemy z jego obsługą – np. aparat nie łapie ostrości,

• aparat doznał uszkodzeń mechanicznych,

nie czekaj i zgłoś się do MacForce. Nasi specjaliści szybko zdiagnozują, na czym polega problem i znajdą jego optymalne rozwiązanie – tak, byś mógł swobodnie robić zdjęcia i kręcić filmy.

WYMIANA TYLNEGO APARATU IPHONE – CZY TO JEDYNE ROZWIĄZANIE?

Aparaty w iPhone’ach, i to nawet w starszych modelach, są niezwykle innowacyjnymi, a zarazem skomplikowanymi podzespołami, wyposażonymi w optykę najwyższej klasy. Dlatego przed przystąpieniem do wymiany całego elementu, nasi serwisanci dokładnie sprawdzają stan tylnej kamerki. Może się okazać, że wcale nie ma potrzeby dokonywania całościowej wymiany. Są sytuacje, w których naprawa może być prostsza i – co za tym idzie – mniej kosztowna dla klienta.

Zdarza się np., że konieczna jest:

• naprawa lub wymiana samej lampy błyskowej,

• wymiana oka soczewki kamery tylnej – kiedy zostało ono zarysowane lub pękło.

Wykonanie takich prac może się odbyć przy pozostawieniu „serca” mechanizmu aparatu w nienaruszonym stanie.

POWIERZAJĄC NAPRAWIENIE APARATU TYLNEGO W IPHONE NASZYM SPECJALISTOM,

MASZ PEWNOŚĆ, ŻE:

• rzetelnie zdiagnozujemy przyczynę problemów i znajdziemy optymalne rozwiązanie – takie, które pozwoli szybko i w rozsądnej cenie przywrócić kamerce pełnię sprawności,

• do wykonania naprawy lub wymiany aparatu tylnego wykorzystamy wyłącznie oryginalne części Apple oraz wysokiej jakości zamienniki, co zagwarantuje pełną sprawność i niezawodność działania iPhone’a po wykonaniu przez nas prac,

• uczciwie wycenimy usługę – przedstawiając Ci jej koszt przed rozpoczęciem prac,

• zadbamy o ekspresowe wykonanie usługi, jednocześnie dbając o 100% precyzję jej wykonania.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!