Wymiana przycisków w iPhone

WYMIANA PRZYCISKÓW

Współczesne smartfony zaprojektowane są tak, aby były jak najwygodniejsze w użyciu i umożliwiały sterowanie za pomocą przycisków. Iphony zaliczają się do najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń, gdyż są stale udoskonalane tak, aby były przyjazne dla użytkowników.

Niekiedy jednak mogą wystąpić problemy z prawidłowym funkcjonowaniem przycisków, co może wpływać na wygodę korzystania ze smartfona. Wówczas może być konieczna wymiana taśmy iPhone, która odpowiada za działanie poszczególnych włączników.

IPHONE – WYMIANA TAŚMY

Nie zawsze problemy z telefonem wynikają z poważnej usterki. Często za nieprawidłowe działanie przycisków może odpowiadać niedopasowany case lub niewłaściwa eksploatacja urządzenia. W wielu jednak przypadkach, przyczyną usterki może być taśma iPhone, która może powodować problemy z czułością poszczególnych przycisków. Bez dokładnej diagnostyki urządzenia, nie ma możliwości ustalenia podłoża usterki, gdyż wymaga to sprawdzenia wszystkich jego podzespołów.

NAJPOPULARNIEJSZE USTERKI

Wśród najpopularniejszych usterek taśmy iPhone, można wymienić problemy związane z działaniem przycisku:

POWER

Jeżeli urządzenia nie można wyłączyć lub zresetować za pomocą przycisku, może to oznaczać usterkę z taśmą, a nie poważną awarię telefonu. Wówczas wystarczy jedynie wymiana przycisku power iPhone, aby przywrócić dawną sprawność urządzenia.

GŁOŚNOŚĆ (VOLUME)

Przycisk ten odpowiada za wiele funkcji w telefonie, dlatego w przypadku awarii, może znacznie obniżyć wygodę używania smartfona. Awaria może sprawić, że nie będzie możliwe kontrolowanie dźwięku podczas rozmów telefonicznych lub odtwarzania audio i wideo.

Oba te przyciski odpowiadają za wiele funkcji w smartfonie. Za ich pomocą można regulować wibracje czy dźwięki. Dodatkowo umożliwiają sterowanie właściwościami kamery. Wadliwe działanie tych elementów może sprawić, że smartfon będzie dużo mniej wygodny, dlatego jeżeli chodzi o iPhone, wymiana przycisków głośności może być koniecznością.

WYMIANA PRZYCISKU HOME

Wśród często zgłaszanych usterek, wymienić można również problemy z prawidłowym działaniem przycisku home. W wielu przypadkach całkowicie uniemożliwia to działania smartfona, dlatego nie można zwlekać z taką naprawą. Wymiana przycisku home jest skomplikowana szczególnie w przypadku nowszych modeli, jednak dzięki doświadczeniu i odpowiednim narzędziom, z powodzeniem przeprowadzamy takie prace. Przy okazji diagnostyki, sprawdzimy również mikrofon i pozostałe przyciski, aby nie przeoczyć ukrytych usterek.

W ramach usługi wymiany taśmy iPhone, zapewniamy:

• dokładną diagnostykę całego urządzenia,

• gwarancję na wykonane naprawy,

• szybki termin realizacji,

• atrakcyjne ceny,

• sprzęt zastępczy na czas wymiany przycisków głośności, home, power i innych.

Jeżeli chodzi o iPhone, wymiana taśmy może być jedynym rozwiązaniem, aby przywrócić prawidłowe działanie wszystkich funkcji telefonu. W naszym serwisie takie naprawy realizujemy szybko i z użyciem oryginalnych części, co jest gwarancją długiej żywotności smartfona.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!