ul. Smolna 9, 00-375 Warszawa

iPhone: wymiana przedniego panelu w Warszawie

Wymiana przedniego panelu w iPhone

Twój iPhone nie reaguje na obsługę dotykową tak jak powinien? Na ekranie pojawiły się „martwe piksele”? Przedni panel został nadłamany w wyniku upadku? W takich sytuacjach konieczna może się okazać kompleksowa wymiana przedniego panelu w iPhone. To jedna z usług, którą wykonają dla Ciebie specjaliści z MacForce. Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Przywrócimy Twojemu urządzeniu pełnię sprawności.

iPhone: wymiana przedniego panelu w praktyce 

Przedni panel iPhone’a to więcej niż sam ekran. Chodzi zarówno o szybkę zabezpieczającą, ekran, jak i mechanizm dotykowy, który komunikuje się z płytą główną – tak, aby każde dotknięcie wyświetlacza wywołało określoną reakcję. Ponieważ smartfony Apple są dobrze zabezpieczone na wypadek uszkodzeń mechanicznych, najczęściej nie ma konieczności wymiany całego przedniego panelu. W wielu sytuacjach wystarczy usunięcie szybki zabezpieczającej ekran i umieszczenie nowej.

Kiedy jednak uszkodzenie jest „głębsze”, a zatem usterka obejmuje również sam ekran i jego podzespoły elektroniczne, konieczna może się okazać całościowa wymiana panelu przedniego w iPhone.

Jeśli nie jesteś pewien

czy opłaca Ci się wymienić panel, zgłoś się do ekspertów MacForce na niezobowiązującą konsultację. Ekspert obejrzy dokładnie telefon oraz oszacuje koszt wykonania naprawy (jest uzależniony m.in. od modelu urządzenia, które wymaga reperacji), a następnie podpowie, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze. Dzięki temu zyskasz pewność, że podejmujesz słuszną i korzystną decyzję.

Taka naprawa, choć jest dość kosztowna, pozwoli:

– przywrócić iPhone’owi pełną sprawność – powodując, że będzie Ci służyć niezawodnie przez wiele lat,

– zmniejszyć ostateczne wydatki – wymiana panelu będzie się wiązała z mniejszą inwestycją niż zakup nowego modelu smartfona od Apple,

– odzyskać Twojemu telefonowi perfekcyjny wygląd i 100% funkcjonalność.

Ile kosztuje wymiana przedniego panelu iPhone?

Koszt wymiany panelu przedniego jest uzależniony przede wszystkim od tego, z którym modelem iPhone’a odwiedzasz serwis. Pamiętaj, że my w MacForce przy wykonywaniu prac naprawczych sięgamy wyłącznie po wysokiej jakości części zamienne i akcesoria. To one stanowią największą część ostatecznego kosztu. Nie musisz się jednak obawiać – ostateczną cenę za realizację pełnej usługi otrzymasz zanim rozpoczniemy pracę. Dlatego będziesz dokładnie wiedzieć, jaki wydatek Cię czeka.

Masz pytania lub wątpliwości?

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wyglądają nasze usługi?
Zadzwoń, napisz lub odwiedź siedzibę MacForce w Warszawie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

KONTAKT

logo Macforce

Skontaktuj się z nami!

Skorzystaj z poniższego formularza lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem +48 507 500 007.