iPhone: wymiana przedniego panelu w Warszawie

WYMIANA PRZEDNIEGO PANELU W IPHONE

Twój iPhone nie reaguje na obsługę dotykową tak jak powinien? Na ekranie pojawiły się „martwe piksele”? Przedni panel został nadłamany w wyniku upadku? W takich sytuacjach konieczna może się okazać kompleksowa wymiana przedniego panelu w iPhone. To jedna z usług, którą wykonają dla Ciebie specjaliści z MacForce. Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Przywrócimy Twojemu urządzeniu pełnię sprawności.

IPHONE: WYMIANA PRZEDNIEGO PANELU W PRAKTYCE

Przedni panel iPhone’a to więcej niż sam ekran. Chodzi zarówno o szybkę zabezpieczającą, ekran, jak i mechanizm dotykowy, który komunikuje się z płytą główną – tak, aby każde dotknięcie wyświetlacza wywołało określoną reakcję. Ponieważ smartfony Apple są dobrze zabezpieczone na wypadek uszkodzeń mechanicznych, najczęściej nie ma konieczności wymiany całego przedniego panelu. W wielu sytuacjach wystarczy usunięcie szybki zabezpieczającej ekran i umieszczenie nowej.

Kiedy jednak uszkodzenie jest „głębsze”, a zatem usterka obejmuje również sam ekran i jego podzespoły elektroniczne, konieczna może się okazać całościowa wymiana panelu przedniego w iPhone.

TAKA NAPRAWA, CHOĆ JEST DOŚĆ KOSZTOWNA, POZWOLI:

– przywrócić iPhone’owi pełną sprawność – powodując, że będzie Ci służyć niezawodnie przez wiele lat,

– zmniejszyć ostateczne wydatki – wymiana panelu będzie się wiązała z mniejszą inwestycją niż zakup nowego modelu smartfona od Apple,

– odzyskać Twojemu telefonowi perfekcyjny wygląd i 100% funkcjonalność.

ILE KOSZTUJE WYMIANA PRZEDNIEGO PANELU IPHONE?

Koszt wymiany panelu przedniego jest uzależniony przede wszystkim od tego, z którym modelem iPhone’a odwiedzasz serwis. Pamiętaj, że my w MacForce przy wykonywaniu prac naprawczych sięgamy wyłącznie po wysokiej jakości części zamienne i akcesoria. To one stanowią największą część ostatecznego kosztu. Nie musisz się jednak obawiać – ostateczną cenę za realizację pełnej usługi otrzymasz zanim rozpoczniemy pracę. Dlatego będziesz dokładnie wiedzieć, jaki wydatek Cię czeka.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!