Wymiana obudowy w iPhone i wymiana tylnego szkła

WYMIANA OBUDOWY IPHONE

Obudowa w Twoim iPhone wiele przeszła i nie prezentuje się tak estetycznie jak na początku? Potrzebna jest wymiana tylnego szkła iPhone? A może całej obudowy? Nie ma problemu! Zgłoś się do MacForce. Przywrócimy Twojego smartfona od Apple do takiego stanu, że będzie wyglądał, jakbyś dopiero wyjął go z oryginalnego pudełka. Zaufaj naszemu doświadczeniu oraz dbałości o bezkompromisową jakość prowadzenia napraw.

IPHONE: WYMIANA OBUDOWY – KIEDY WARTO?

Wymiana obudowy w iPhone jest przede wszystkim zabiegiem estetycznym. Decydują się na nią użytkownicy tych smartfonów w sytuacji, kiedy urządzenie jest nieestetycznie porysowane, obudowa jest ułamana, a jej brzegi straciły oryginalny kolor. W takiej sytuacji rzeczywiście całkowita wymiana obudowy – a zatem przełożenie podzespołów iPhone’a do nowego korpusu – jest dobrym rozwiązaniem, mniej kosztownym niż zakup nowego sprzętu.

TRZEBA TEŻ PAMIĘTAĆ, ŻE WYMIANA OBUDOWY:

• podnosi wartość urządzenia – co ważne wówczas, gdy chcesz je sprzedać,

• zwiększa bezpieczeństwo znajdujących się wewnątrz podzespołów – wygięcie obudowy może doprowadzić np. do mikrouszkodzeń płyty głównej, a powstałe w niej nieszczelności – bo zawilgotnienia elementów znajdujących się wewnątrz,

Jeśli nie masz pewności, czy w przypadku Twojego urządzenia jest konieczna wymiana całej obudowy, zgłoś się do nas. Najlepiej, aby na iPhone’a fachowym okiem spojrzał doświadczony serwisant. Sprawdzi on, w jakim stanie są poszczególne elementy obudowy i opracuje plan naprawy, który z jednej strony przywróci urządzeniu pożądany stan techniczny i estetyczny, a z drugiej będzie optymalny pod względem kosztów.

Dzięki temu zyskasz pewność, że decyzja o wymianie obudowy w iPhonie to naprawdę dobra decyzja.

WYMIANA TYLNEGO SZKŁA W IPHONE

Są sytuacje, w których wcale nie jest konieczna wymiana całej obudowy w

iPhone. Kiedy? Przede wszystkim w sytuacji, kiedy problemy z obudową mają charakter estetyczny i wiążą się z porysowaniem czy pęknięciem tylnej szybki zabezpieczającej obudowę. Gdy jednocześnie szybka przednia oraz ekran pozostają nietknięte, a boki obudowy nie są nadłamane ani w inny sposób uszkodzone.

Czas oczekiwania na sprzęt po takiej naprawie wynosi zaledwie kilka dni (zazwyczaj 3-4).

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!