ul. Smolna 9, 00-375 Warszawa

Wymiana obudowy w iPhone i wymiana tylnego szkła

Wymiana obudowy iPhone

Obudowa w Twoim iPhone wiele przeszła i nie prezentuje się tak estetycznie jak na początku? Potrzebna jest wymiana tylnego szkła iPhone? A może całej obudowy? Nie ma problemu! Zgłoś się do MacForce. Przywrócimy Twojego smartfona od Apple do takiego stanu, że będzie wyglądał, jakbyś dopiero wyjął go z oryginalnego pudełka. Zaufaj naszemu doświadczeniu oraz dbałości o bezkompromisową jakość prowadzenia napraw.

iPhone: wymiana obudowy – kiedy warto?

Wymiana obudowy w iPhone jest przede wszystkim zabiegiem estetycznym. Decydują się na nią użytkownicy tych smartfonów w sytuacji, kiedy urządzenie jest nieestetycznie porysowane, obudowa jest ułamana, a jej brzegi straciły oryginalny kolor. W takiej sytuacji rzeczywiście całkowita wymiana obudowy – a zatem przełożenie podzespołów iPhone’a do nowego korpusu – jest dobrym rozwiązaniem, mniej kosztownym niż zakup nowego sprzętu.

Trzeba też pamiętać, że wymiana obudowy:

• podnosi wartość urządzenia – co ważne wówczas, gdy chcesz je sprzedać,

• zwiększa bezpieczeństwo znajdujących się wewnątrz podzespołów – wygięcie obudowy może doprowadzić np. do mikrouszkodzeń płyty głównej, a powstałe w niej nieszczelności – bo zawilgotnienia elementów znajdujących się wewnątrz,

Jeśli nie masz pewności, czy w przypadku Twojego urządzenia jest konieczna wymiana całej obudowy, zgłoś się do nas. Najlepiej, aby na iPhone’a fachowym okiem spojrzał doświadczony serwisant. Sprawdzi on, w jakim stanie są poszczególne elementy obudowy i opracuje plan naprawy, który z jednej strony przywróci urządzeniu pożądany stan techniczny i estetyczny, a z drugiej będzie optymalny pod względem kosztów.

Dzięki temu zyskasz pewność, że decyzja o wymianie obudowy w iPhonie to naprawdę dobra decyzja.

Wymiana tylnego szkła w iPhone

Są sytuacje, w których wcale nie jest konieczna wymiana całej obudowy w
iPhone. Kiedy? Przede wszystkim w sytuacji, kiedy problemy z obudową mają charakter estetyczny i wiążą się z porysowaniem czy pęknięciem tylnej szybki zabezpieczającej obudowę. Gdy jednocześnie szybka przednia oraz ekran pozostają nietknięte, a boki obudowy nie są nadłamane ani w inny sposób uszkodzone.

Czas oczekiwania na sprzęt po takiej naprawie wynosi zaledwie kilka dni (zazwyczaj 3-4).

W MacForce

uzyskasz pomoc techniczną związaną z obudową iPhone’a bez względu na to, z jakiego modelu korzystasz – najnowszego czy tego sprzed kilku lat,

masz pewność, że rzetelnie wycenimy skalę uszkodzeń i zaproponujemy optymalne rozwiązanie,

uzyskasz wycenę naprawy – tak, byś miał pełną świadomość wiążących się z nią kosztów,

masz pewność, że korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości części i akcesoriów – dzięki temu po naprawie Twój telefon wygląda i zachowuje się jak nowy.

Masz dodatkowe pytania? 

Skontaktuj się z nami mailowo albo telefonicznie lub po prostu odwiedź punkt MacForce w Warszawie. Zapraszamy do współpracy!

KONTAKT

logo Macforce

Skontaktuj się z nami!

Skorzystaj z poniższego formularza lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem +48 507 500 007.