Wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone w Warszawie

WYMIANA CZUJNIKA ZBLIŻENIOWEGO IPHONE

Apple stosuje w swoich smartfonach wiele rozwiązań, które mają za

zadanie ograniczenie zużycia baterii i maksymalizację czasu pracy. Jednym z nich jest czujnik zbliżeniowy. To zaawansowany podzespół elektroniczny, którego zadanie jest stosunkowo proste: ma wyczuć, kiedy podczas rozmowy telefonicznej zbliżasz smartfona do ucha, i wygasić wówczas ekran.

Wygaszenie ekranu, kiedy prowadzisz rozmowę telefoniczną, przynosi dwie główne korzyści. Po pierwsze, zmniejsza zużycie baterii – pamiętaj, jak wiele „pochłania” jej zapalony wyświetlacz. Po drugie zaś – zapobiega przypadkowemu uruchomieniu aplikacji czy rozłączeniu się. To mogłoby się zdarzyć, gdyby ekran zareagował np. na otarcie o policzek. Na to absolutnie nie możesz sobie pozwolić – zwłaszcza, że rozwiązanie problemu jest bardzo proste.

JEŚLI WIĘC ZAUWAŻASZ, ŻE:

• ekran iPhone’a nie gaśnie, kiedy przykładasz go do ucha,

• zdarza się, że w trakcie rozmowy przypadkiem uruchamiają się aplikacje lub dochodzi do przerwania połączenia,

konieczna może być naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone. To zadanie powierz w ręce specjalistów z MacForce.

IPHONE: WYMIANA CZUJNIKA ZBLIŻENIOWEGO W PRAKTYCE

Na początek najważniejsze: naprawa czujnika zbliżeniowego w iPhonie

powinna być zawsze wykonywana przez profesjonalistów. Dlaczego? Ponieważ jest to jeden z podzespołów elektronicznych. Dlatego jego wymiana na nowy wymaga otworzenia obudowy, a wykonana niepoprawnie może prowadzić do dalszego uszkodzenia smartfona. Zamiast tracić czas i nerwy oraz ryzykować problemy – zgłoś się do doświadczonego serwisu Apple.

W MACFORCE:

Wykonana przez nas wymiana czujnika zbliżeniowego sprawi, że odzyskasz możliwość korzystania z pełnego zakresu funkcji, jakie oferuje Twój telefon.

1.

dokładnie sprawdzimy stan techniczny Twojego urządzenia i potwierdzimy, czy problemem jest czujnik zbliżeniowy, czy inna usterka,

2.

zadbamy, aby naprawa czujnika zbliżeniowego w iPhone potrwała

tak krótko, jak to możliwe – pamiętaj jednak, że ważne są dla nas jakość oraz dokładność przeprowadzonych prac i w tym zakresie nie chadzamy na kompromisy,

3.

dokonamy naprawy, korzystając ze specjalistycznych narzędzi i akcesoriów oraz części zamiennych – tak aby przywrócić Twojemu iPhone’owi pełną sprawność,

4.

przedstawimy Ci rzetelną wycenę obsługi zanim przystąpimy do prac – tak, abyś wiedział, ile zapłacisz, zanim pozostawisz swoje urządzenie w naszych rękach.

Pamiętaj: obsługujemy wszystkie modele iPhoneó’w – zarówno te najnowsze, jak i sprzed kilku lat. Wykonujemy również pełen zakres prac serwisowych. Pomożemy Ci bez względu na to, czy problemem jest czujnik zbliżeniowy, uszkodzony ekran, czy niesprawna antena WiFi. Jeśli nie masz pewności, co dolega Twojemu iPhone’owi to po prostu zajrzyj do naszego serwisu. Zaopiekujemy się nim najlepiej jak to możliwe i zwrócimy w stanie idealnym.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!