ul. Smolna 9, 00-375 Warszawa

Naprawa Touch ID

Naprawa touch ID

Współczesne telefony to urządzenia, które przechowują wiele danych oraz
wrażliwych informacji na temat użytkownika. Telefony już dawno przestały służyć jedynie do rozmów telefonicznych i smsów, gdyż obecnie z powodzeniem zastępują spersonalizowany komputer.

Za pomocą smartfonów korzysta się z bankowości elektronicznej, płaci za rachunki czy udostępnia pliki współpracownikom, a to wymaga dodatkowej ochrony urządzenia. Standardem w iPhonach nawet starej generacji jest touch ID, czyli czytnik linii papilarnych, zapobiegający dostępowi niepowołanych osób.

Touch ID – wymiana

Czytnik linii papilarnych narażony jest na ciągłą eksploatację, gdyż umożliwia odblokowanie telefonu i dostanie się do jego zawartości. Często więc ten element ulega uszkodzeniu i wymaga naprawy lub wymiany touch ID. W naszym serwisie zdiagnozujemy przyczynę usterki i usuniemy ją, abyś mógł znów w pełni wykorzystać możliwości swojego telefonu. Jeżeli więc zauważysz niepokojące objawy w działaniu czytnika, powinieneś od razu zgłosić się na diagnostykę urządzenia, aby wykluczyć poważniejsze usterki.

Nieprawidłowe działanie czytnika wynika zazwyczaj z jego zalania,
zanieczyszczenia lub nieprawidłowej kalibracji. W większości przypadków za ten stan rzeczy odpowiada jednak uszkodzenie mechaniczne, wówczas jedynym rozwiązaniem może okazać się wymiana touch ID na nowy. To daje największą pewność, że czytnik odzyska swoją sprawność i w przyszłości nie będzie narażony na kolejne usterki.

Jeżeli chodzi o touch ID, naprawa jest konieczna, gdy wystąpią takie nieprawidłowości jaki:

odczuwalne przegrzewanie się czytnika

brak możliwości odczytania linii papilarnych

problemy z kalibracją czytnika

nieprawidłowe działanie przycisku home

Touch ID – naprawa

Niekiedy nieprawidłowe działanie czytnika spowodowane jest usterką innego podzespołu, który wpływa na sprawność całego urządzenia. W tym przypadku wystarczy jedynie drobna naprawa touch ID, aby móc znów w pełni korzystać z możliwości telefonu. Zanim podejmiemy decyzję o wymianie lub naprawie czytnika, dokonujemy szczegółowej diagnostyki urządzenia. To pozwala nam ocenić stan iPhona i wdrożyć najskuteczniejsze metody przywrócenia mu sprawnego działania.

W ramach świadczonych usług zapewniamy:

• profesjonalne przeprowadzenie niezbędnych napraw,
wymianę touch ID z wykorzystaniem oryginalnych części,
• szybkie terminy realizacji,
• dokładną diagnostykę urządzenia,
• atrakcyjne ceny,
• gwarancję na przeprowadzone naprawy,
• sprzęt zastępczy na czas naprawy.

Jeżeli chodzi o touch ID, naprawa może obejmować konieczność wymiany także innych podzespołów, które mogą być przyczyną awarii z czytnikiem. Wszystko zależy jednak od stanu technicznego iPhone oraz decyzji jaką podejmiesz w sprawie dalszych napraw.

Jeżeli występują problemy z czytnikiem linii papilarnych – skontaktuj się z nami.

Z pewnością znajdziemy rozwiązanie problemu, gdyż mamy doświadczenie w wymianie touch ID zarówno w starszych, jak i nowszych modelach smartfonów. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju, gdyż jako jeden z nielicznych serwisów podejmujemy się nawet skomplikowanych napraw.

logo Macforce

Skontaktuj się z nami!

Skorzystaj z poniższego formularza lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem +48 507 500 007.