ul. Smolna 9, 00-375 Warszawa

Naprawa karty sieciowej WiFi/AirPort

Karta internetowa do MacBooka – naprawa WiFi/Airport

W obecnych czasach, wszechobecny dostęp do Internetu już nikogo nie dziwi. Wiele codziennych spraw można załatwić online, dlatego sieć nie służy jedynie celom rozrywkowym. Wiele osób wykonuje swoją pracę i prowadzi firmy w środowisku internetowym, dlatego tak ważny jest dostęp do urządzenia zapewniającego stabilne łącze. Komputer, z którego nie można połączyć się z Internetem jest praktycznie bezużyteczny, dlatego w razie wystąpienia problemów z pracą w środowisku online, powinieneś od razu zgłosić się na diagnostykę.

Najczęściej konieczna będzie naprawa karty WiFi/Airport, chociaż nie zawsze problemy z połączeniem wynikają z usterki tego podzespołu. Z tego powodu ważne jest przeprowadzenie dokładnej diagnostyki całego urządzenia, gdyż inne problemy mogą napotkać użytkownicy MacBook Pro, a inne użytkownicy nowszych modeli.

Karta sieciowa MacBook Pro – objawy usterki

Stabilne łącze internetowe to w zasadzie standard, gdyż obecnie można korzystać nawet z publicznych hotspotów. Bywa jednak tak, że mimo mocnego sygnału internetowego, laptop nie jest w stanie nawiązać połączenia. Przyczyną takich problemów może być uszkodzona karta sieciowa MacBook Pro, co uniemożliwia korzystanie z wszystkich funkcji laptopa. Takie usterki mogą być następstwem zalania komputera lub jego upadku, a także być naturalnym efektem normalnego zużycia komponentu.

Często zdarza się również, że problemy z podłączeniem do sieci nie są natury sprzętowej – warto w takim przypadku spróbować metod opisanych na oficjalnej stronie supportu Apple.

Naprawa karty WiFi/Airport – objawy:

Naprawa karty WiFi/Airport to konieczność, jeżeli zauważyłeś w swoim laptopie następujące objawy:

 • brak połączenia z siecią,
 • niestabilne łącze internetowe,
 • ograniczony dostęp do aktywnych sieci,
 • przerwy w łączności,
 • brak informacji o dostępnych sieciach,
 • wolne nawiązywanie połączeń,
 • długie wczytywanie się stron internetowych,
 • brak możliwości uruchomienia niektórych aplikacji,
 • ciągłe resetowanie połączenia.a

Powyższe objawy mogą wskazywać na poważną usterkę, dlatego konieczna będzie naprawa karty WiFi/Airport. W większości przypadków wystarczy to do przywrócenia pełnej sprawności laptopa, jednak tylko dokładna diagnostyka pozwala wykluczyć inne przyczyny takich awarii.

Karta sieciowa MacBook Air – kompleksowa naprawa urządzenia

Jesteśmy specjalistami z zakresu naprawy urządzeń marki Apple, dlatego z naszych usług korzystają nawet klienci z odległych części kraju. W ramach świadczonych usług oferujemy nie tylko wymianę uszkodzonej karty sieciowej MacBook Air, ale także dokładną diagnostykę pozostałych podzespołów. W ramach naprawy karty WiFi/Airport możemy zapewnić:

 • atrakcyjne ceny,
 • szybkie przeprowadzenie wymaganych napraw,
 • dokładną diagnostykę urządzenia przy użyciu specjalistycznych narzędzi,
 • sprzęt zastępczy na czas diagnostyki i naprawy usterek

Mamy doświadczenie w naprawie starych modeli MacBook Air, które wymagają użycia specjalnych metod diagnostycznych, Ponadto nie sprawia nam problemów także obsługa najbardziej zaawansowanych laptopów z linii MacBook Pro, dlatego jako jeden z nielicznych serwisów zapewniamy tak szeroki zakres usług.

KONTAKT

logo Macforce

Skontaktuj się z nami!

Skorzystaj z poniższego formularza lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem +48 507 500 007.