Nie ma urządzeń bezawaryjnych. Zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że twój produkt Apple ulegnie uszkodzeniu lub z jakichś przyczyn nie działa prawidłowo. Jeżeli Twój sprzęt jest objęty roczną gwarancją od momentu zakupu, masz na określonych w umowie warunkach, prawo do diagnostyki usterki i naprawy w autoryzowanym serwisie Appla.

Jeżeli okres gwarancji już upłynął, dokonujemy bezpłatnej wyceny usługi i w razie akceptacji warunków umowy reperujemy urządzenie. Jak jednak odbywa się cała procedura naprawcza? Spieszymy z wyjaśnieniem.

Jak przygotować iPhone’a, iPada, MacBooka przed serwisem

Jeżeli zależy Ci na oszczędności czasu i nie chcesz utracić ważnych danych z urządzenia, warto przed serwisem wykonać kilka prostych kroków, które zabezpieczą twoje informacje. Po pierwsze należy utworzyć backup urządzenia z systemem IOS, a więc najprościej ujmując kopię zapasową. Szczegółowe instrukcje odnośnie do generowania kopii zapasowej znajdziesz na oficjalnej stronie Apple. Następnie przygotuj hasło konta Apple, dowód tożsamości i dowód zakupu oraz wszystkie niezbędne akcesoria, które mogą wymagać naprawy i skontaktuj się z nami. Można to zrobić telefonicznie albo udać się bezpośrednio do serwisu Apple w Warszawie, gdzie przygotujemy dla ciebie ofertę naprawy. Jeżeli decydujesz się na kontakt telefoniczny i nie chcesz odwiedzać serwisu osobiście, istnieje możliwość wysłania nam uszkodzonego produktu Apple.

W ramach gwarancji Apple oferuje naprawę urządzenia przy pomocy części nowych, ewentualnie używanych o nie mniejszej wartości niż pierwotne wykorzystane lub w przypadku usterki nie do usunięcia, nowy model iPhone’a, iPada, MacBooka. Warto nadmienić, że o formie naprawy decyduje serwis. Jeżeli wycena serwisu zostanie przez Ciebie zaakceptowana, to naprawiamy twoje urządzenie i zwracamy je w określonym terminie. W razie braku możliwości odbioru osobistego możliwa jest wysyłka kurierem pod wskazany adres. To bardzo proste, ponieważ w dbałości o naszych klientów formalności zredukowane są do minimum.

serwis MacBook

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!