W 2020 roku mogliśmy powitać aż dwie nowe propozycje od marki Apple – iPhone SE 2020 i iPhone 12, który obecnie jest dostępny również w wersji mini. Wszystkie te sprzęty cieszą się ogromną popularnością, przyciągając miłośników designu spod szyldu nadgryzionego jabłka. Czy warto zainwestować w nowe modele iPhone z 2020 roku i jak zgrać z nich zdjęcia?

Premiery iPhone w 2020 roku

W 2020 roku firma Apple przedstawiła światu modele iPhone 12, iPhone 12 mini i iPhone SE 2020. Największe emocje wzbudziła ostatnia propozycja, czyli powrót do tradycyjnej konstrukcji, z przyciskiem charakterystycznym dla sprzętu z poprzednich lat. Nowy iPhone SE 2020 kosztuje nieco ponad 2000 złotych, dlatego jest on dostępny dla osób, które nie chcą inwestować większej sumy pieniędzy w inne, nowe modele popularnych telefonów.

Czy warto zainwestować w nowego iPhone’a?

Modele iPhone’ów wypuszczone w 2020 roku to propozycje, które zadowolą zarówno osoby stawiające na tańszy sprzęt, jak i ten znacznie droższy. Producenci zadbali, by wszystkie smartfony zaprezentowane w tym czasie były zgodne z aktualnymi trendami, co poskutkowało wyposażeniem ich w nowoczesne funkcje, takie jak możliwość indukcyjnego ładowania czy aparat pozwalający na wykonywanie zdjęć bardzo wysokiej jakości. Pomimo swojej wysokiej ceny, propozycje z 2020 roku są godne uwagi.

Serwis nowych iPhone’ów

Każda generacja iPhone różni się od konstrukcją od pozostałych, ale fakt ten nie przeszkadza w usuwaniu ewentualnych usterek. Obecnie znaleźć można wiele miejsc, w których z łatwością wymienisz baterię lub zlecisz naprawę jakichkolwiek problemów ze sprzętem. W tym celu najlepiej udać się do serwisu iPhone w Warszawie, gdzie pracują osoby dysponujące odpowiednią wiedzą i umiejętnościami. W ten sposób możesz mieć pewność, że naprawa przebiegnie w sposób poprawny i pozwoli na usunięcie usterki w Twoim sprzęcie od Apple.

Jak zgrać zdjęcia z iPhone?

W przypadku nowych iPhone’ów z 2020 roku emocje budzi również zgrywanie zdjęć. W tej kwestii najlepiej korzystać z usługi iCloud, która pozwala na otworzenie wszystkich nagrań i fotografii bezpośrednio w przeglądarce lub poprzez dedykowaną aplikację na PC. Istnieje również opcja skorzystania ze zwykłego kabla wchodzącego w skład ładowarki. Za jego pomocą można z łatwością dostać się do folderów ze zdjęciami w taki sam sposób, jak w przypadku smartfonów działających w systemie Android.

Jak zgrać zdjęcia z iPhone bezpośrednio z chmury? Pierwszym krokiem jest zsynchronizowanie nowych fotografii poprzez połączenie smartfona z siecią Wi-Fi. Następnie wystarczy zalogować się do usługi iCloud i pobrać wybrane pliki. Opcja ta jest o tyle wygodna, że zapewnia dostęp do wszystkich zdjęć z dowolnego urządzenia.

A jak zgrać zdjęcia z komputera na iPhone? W tym przypadku należy użyć iTunes i opcji udostępniania plików. Za pomocą tego programu można bardzo łatwo zsynchronizować wybrane albumy na komputerze i przenieść je bezpośrednio na smartfona. Jest to najszybsza i najwygodniejsza opcja, która nie wymaga instalowania oprogramowania niepochodzącego od marki Apple, a co za tym idzie – jest ona również w pełni bezpieczna.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!