Apple nie należy do najtańszych firm, jednakże nie oznacza to, że nie jest producentem popularnym w Polsce. Produkty marki Apple są synonimem wysokiej jakości, ciekawej estetyki wykonania oraz innowacyjnych rozwiązań. Produkty z logo nadgryzionego jabłka bezdyskusyjnie kształtują rynek. Produkty marki mają bardzo wiele zalet. Bez wątpienia należą do nich wysoka jakość wykonania, mała awaryjność, dobry system operacyjny oraz stosunkowo niedrogie akcesoria. Jednak nawet najlepszy produkt może ulec uszkodzeniu. Szczególnie powszechne są uszkodzenia mechaniczne, np. pęknięta szybka czy zalanie telefonu czy Macbooka wodą. W takim przypadku pomoc niosą autoryzowane serwisy, których pracownicy w profesjonalny sposób naprawią sprzęt.

System operacyjny i aplikacje

Ogromną zaletą wszystkich produktów marki Apple jest ich system operacyjny. W przypadku komputerów, zarówno tych stacjonarnych, jak również laptopów, mamy do czynienia z różnymi wersjami Mac OS, w telefonach i iPadach jest to system Ios. Systemy te są w stanie zapewnić dużą wydajność i stabilną pracę. Ponadto ich obsługa jest intuicyjna. Warto podkreślić również, że są one bardzo bezpieczne – nie trzeba obawiać się hakerów i cyberprzestępczości. Dla systemów Apple’a pisane są również specjalnie dedykowane aplikacje oraz rozszerzenia podstawowych możliwości urządzenia. Wszystkie interesujące nas programy znaleźć można w App Store. Część z aplikacji jest zupełnie darmowa, część należy do wersji Premium.

Jakość wykonania

Produkty Apple są urządzeniami sprawdzającymi się przez lata. Cechują się one niezawodnością i wsparciem ze strony producentów. Systemy są okresowo aktualizowane, co znacznie poprawia osiągi urządzenia. W przypadku uszkodzenia mechanicznego, które ze względu na sposób użytkowania zdarzają się częściej niż awarię systemowe, warto zanieść nas sprzęt do dobrego serwisu. Dzięki temu unikniemy wyższych kosztów naprawy, które mogą pojawić się np. po zastosowaniu zamienników części.

serwis iPhone

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!