Osoby, które do tej pory korzystały tylko z telefonu i komputera często dziwią się, dlaczego ludzie tak pokochali iPady. Wydawać by się mogło, że tablet to zbędny wydatek. Jest o wiele większy i bardziej nieporęczny niż telefon, a do tego ma o wiele mniej funkcji niż komputer. iPad jednak jest niezastąpiony w pracy, na urlopie i w życiu codziennym.

Zawsze pod ręką

iPad ma spory wyświetlacz, dzięki czemu pracuje się na nim o wiele wygodniej, niż na małym ekraniku smartfona. Jego poręczność doceniają zwłaszcza osoby, które w pracy często muszą nosić ze sobą laptopa, by pokazać współpracownikowi krótki filmik, zdjęcia, czy opracować dane z tabeli. iPad jest także wygodniejszy do zabrania na urlop, niż zwykły laptop. Zmieści się nawet w małym plecaku, szybko i wygodnie można na nim sprawdzić coś na mapie, a w samolocie czy pociągu wygodnej pozycji obejrzeć serial. Jeśli podepniemy do niego obudowę z klawiaturą, wygodniej niż na smartfonie odpiszemy na maila, czy podyskutujemy ze znajomymi na czacie. iPad jest również świetnym gadżetem na co dzień. Jest na tyle poręczny, że możemy postawić go na blacie kuchennym, by podglądać przepis na danie, które robimy, czy w zły dzień zabrać go ze sobą do łazienki i postawić obok wanny tak, by móc oglądać ulubiony film. iPad z bajkami wręczony znudzonym jazdą samochodem dzieciom uratował już niejedne rodzinne wakacje!

iPad czy zwykły tablet?

Dlaczego warto wybrać akurat iPada, a nie inny tablet? Można by pisać dużo o świetnym wyświetlaczu, wielu funkcjach i pięknym wykonaniu. Użytkownicy chwalą sobie jednak najbardziej to, że urządzenie… szybko działa.  Z iPada korzysta się w sposób podobny do komputera. Często otwiera się na nim wiele aplikacji, użytkownicy oczekują więc, że nie będzie on się zawieszał. Aplikacje tworzone na iPada są idealnie dopracowane, gdy muszą tylko działań na iOS. W przypadku aplikacji robionych na Androida, mogą one wieszać się na tabletach mniej popularnych marek. Kolejnym plusem jest łatwość naprawy tych urządzeń. Naprawa iPada w profesjonalnym serwisie nie trwa dłużej niż kilka dni, a do tego mona ją zlecić online.

serwis iPad

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!