Posiadacze iPhone’ów to w zdecydowanej większości wielcy fani smartfonów wydanych przez Apple, które po dziś dzień okazują się bezkonkurencyjne, zarówno ze względów na swój charakterystyczny design, jak i intuicyjną obsługę. Chociaż Apple regularnie wprowadza na rynek nowości, to jednak wiele osób wciąż używa nieco starszych modeli. W dużej mierze wynika to z przyzwyczajenia. W końcu telefon to nie tylko gadżet, ale również przydatne akcesorium do pracy codziennej pracy czy organizowania obowiązków domowych. Inną kwestią jest fakt, że smartfony z logiem nadgryzionego jabłka nie należą do najtańszych, zatem ich zakup to niemała inwestycja.

Niestety nawet najdroższy i najnowocześniejszy sprzęt może ulec uszkodzeniu z różnych przyczyn. O ile w przypadku nowych modeli można skorzystać z serwisu gwarancyjnego, o tyle posiadacze starszych modeli zwykle mają dylemat, gdzie i czy w ogóle oddawać do naprawy iPhone.

Profesjonalna naprawa starszych modeli iPhone’a

Jeśli zależy ci na smartfonie Apple, zawsze warto oddać go do autoryzowanego serwisu, bez względu na to, czy jest to najnowszy model, czy też nieco starsza wersja. Tylko profesjonaliści, którzy na co dzień mają do czynienia z tego typu smartfonami, będą w stanie nie tylko naprawić nawet najbardziej zaawansowane usterki, ale również zapewnią fachowe doradztwo.

Często się zdarza, że przychodzący z uszkodzonymi iPhone’ami klienci sami nie są pewni, w jakim stopniu zaistniała usterka wpłynęła na urządzenie. Oczywiście zdarzają się przypadki, że nie opłaca się naprawiać telefonu. Jednak o tym dowiemy się wyłącznie od fachowców, którzy po dokładnych oględzinach podpowiedzą, czy warto zdecydować się na naprawę, czy może lepiej zainwestować w nowe urządzenie.

Zdecydowanie odradzamy podejmowania samodzielnych prób naprawy. Chociaż w internecie można znaleźć wiele porad dotyczących tego, co zrobić w przypadku zalania telefonu lub w przypadku pękniętego ekranu, to jednak poprzez takie nieumiejętne działania można zrobić więcej szkód niż pożytku.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!