Oferta serwisu Apple – naprawa iPhone’ów i iPadów | MacForce

Nasza oferta

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Dobrze znasz ten stan – sprzęt odmawia posłuszeństwa, a Ty nie wiesz jak temu zaradzić. Przyczyn awarii może być sporo, dlatego najlepiej poradzić się specjalisty. Pamiętaj. Uszkodzenia mechaniczne i wady oprogramowania nie muszą wiązać się z wymianą ulubionego iPhone’a czy MacBooka. Czasem wystarczy powierzyć go w dobre ręce. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. W naszym serwisie Apple rozwiążemy Twój problem najszybciej, jak to możliwe. Oferujemy profesjonalne wsparcie, wypożyczenia sprzętu zastępczego na czas naprawy oraz usługi w systemach door to door i on site. Z naszą pomocą naprawa serwisowa sprzętu Apple okaże się czystą przyjemnością.

naprawy
i serwis
Serwisujemy wszystkie urządzenia wyprodukowane przez firmę Apple. Naprawa komputerów MacBook, telefonów iPhone i tabletów iPad nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zajmujemy się również serwisem akcesoriów – kapsuł czasu, monitorów, routerów i innych produktów z logo nadgryzionego jabłka.
wsparcie
i helpdesk
Pomożemy Ci w każdej sprawie związanej z obsługą urządzeń Apple. W naszym serwisie wszelkie drobne pytania jak i duże zagwozdki są tak samo poważnie traktowane. Jeśli potrzebujesz porady w związku z zakupem nowego modelu iPhone’a lub innego sprzętu, także możesz na nas liczyć.
sprzęt
zastępczy
Wypadki chodzą po ludziach, a zbita szybka to często najmniejszy problem. Jeśli Twoje urządzenie Apple jest poważanie uszkodzone, a czas potrzebny na naprawę znacząco utrudni Ci pracę, w naszym serwisie możesz liczyć na darmowy sprzęt zastępczy.
door to door
i on site
Kontakt z serwisem Apple w Warszawie jest możliwy od poniedziałku do soboty. Nasz punkt jest usytuowany w dogodnym miejscu nieopodal Śródmieścia. Możesz też skorzystać z pomocy zdalnej przez internet. Jeśli nie masz czasu do nas przyjechać wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy na stronie internetowej, a my wyślemy do Ciebie kuriera, aby odebrał sprzęt do diagnozy. Za darmo.
Warszawa Wola
ul. Pańska 96 lok. 205
00-837 Warszawa
+48 507 500 007
Cała Polska
+48 507 500 222
Bezpłatny kurier!