iPad został wynaleziony jako narzędzie do zabawy. Z założenia miał być uproszczoną wersją komputera, na którym można grać i surfować po Internecie. iPad jest jednak o wiele bardziej poręczny niż laptop, jego bateria jest o wiele wytrzymalsza, dlatego też może zapewniać rozrywkę nawet podczas długiej podróży samolotem lub samochodem. Gdy jednak zaczynają się pojawiać pierwsze problemy z ładowaniem czy baterią, warto oddać go do naprawy.

Fachowa diagnoza usterki w iPadzie

Warto najpierw upewnić się, czy problem leży po stronie złącza ładowania iPada, czy po stronie ładowarki. Jeśli mamy taką możliwość, sprawdźmy na innym urządzeniu, czy dana ładowarka działa. Jeśli faktycznie tak jest, problem z ładowaniem ma nasz iPad. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele. Jedną z nich jest poluzowane gniazdo ładowania, które po prostu będzie trzeba naprawić.  Gniazdo takie może być też zabrudzone i jest szansa, że wystarczy je wyczyścić. Problemem może być także sama bateria, którą po wielu latach intensywnego użytkowania należy po prostu wymienić. Dlatego warto znaleźć profesjonalny serwis Apple, który dobrze zdiagnozuje problem i go usunie. Dzięki pomocy fachowców nasz iPad posłuży nam jeszcze przez długie lata.

Gdzie naprawić nieładującego się iPada?

Aby naprawić iPada warto poszukać serwisu, który specjalizuje się w urządzeniach marki Apple. Punkty tego typu dysponują częściami zamiennymi do wszystkich urządzeń z logotypem nadgryzionego jabłka. Fachowcy zajmujący się urządzeniami Apple na co dzień doskonale znają najczęstsze awarie tych urządzeń, nieładujący się tablet nie jest więc dla nich problemem, którego nie da się rozwiązać. Serwisy urządzeń Apple znajdują się zazwyczaj w dużych miastach, jednak popsutego iPada nie trzeba zawozić do serwisu, ani tym bardziej odbierać go osobiście. Najlepsze punkty oferują serwis door-to-door. Musimy tylko skontaktować się z serwisem online, a kurier odbierze od nas i przywiezie z powrotem iPada pod nasze drzwi. Naprawa sprzętu nie wymaga więc od nas nawet wyjścia z domu!

serwis iPad

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!