Serwis Apple w Warszawie – naprawa iPhone i MacBook | MacForce

Przeprowadzka MacForceSzanowni Klienci. Pod koniec lata 2017 roku w naszej firmie zaszło sporo zmian, a największą jest przeprowadzka. Jednak spokojnie, dopełnimy wszelkich starań, by zmiana adresu nie utrudniła Państwu kontaktu z nami. Nadal będziemy oferować szybką i sprawną obsługę napraw, z pełną kontrolą kosztów i w miłej atmosferze.

Harmonogram przeprowadzki prezentuje się następująco:

- W poniedziałek 25 września 2017 roku ponownie otorzyliśmy nasz lokal na Ursynowie przy ulicy Alternatywy 6 z wejściem od ul. Gandhi. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00.

- W piątek 13 października 2017 roku otworzyliśmy nowy serwis w centrum Warszawy, w okolicach ronda de Gaulle’a (oraz warszawskiej palmy), a dokładnie w budynku przy ul. Smolnej 9.

- Lokal przy ulicy Pańskiej 96 zakończył dzialalność z dniem 27 września 2017 roku włącznie. Wszystkie urządzenia pozostawione przed tym dniem będzie można odebrać już od czwartku przy Alternatywy.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt dzwoniąc pod numer 507-500-007 lub pisząc mejla na adres serwis@macforce.plRegulamin | Kontakt